Bayramda aile saadeti

Bayramda aile saadeti

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Elif Dürüst Atatürk Havalimanı'nda annesi ve kızını karşılarken Neşet Yalçın ve yeğeni Alihan'la karşılaşması büyük sürpriz oldu

14 Kasım 2011, Pazartesi 09:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Elif Dürüst Amerika vizesi yetişmediği için bayram tatilini İstanbul'da geçirdi. Kurban bayramı tatili dönüşü annesi Gül Dürüst ve kızı Yasemin Germiyanlıgil'i karşılamak için Atatürk havalimanına gelen Elif Hanım, kızı yasemini kucaklayarak büyük bir sevinç yaşadı.

Anneannesi Gül Dürüst ile birlikte bayram tatilini Miami'de dayısı Kerem Dürüst'ün yanında geçiren Yasemin, tatil dönüşü annesine sarılırken mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Aynı zamanda Elif Dürüst Kardeşi Şirin Yalçın'ın eşi Neşet Yalçın ve yeğeni Alihan'la da havaalanında karşılaştı. Yeğenine sarılan Elif Hanım'ın Alihan Bey'i de özlediği her halinden belli oluyordu.

Atatürk Havalimanı'nda objektiflerimize yansıyan Neşet Bey ve oğlu Alihan'ın yanlarınsa Şirin Hanım'ın olmaması dikkatlerden kaçmadı. Tatilini babasıyla beraber geçiren Alihan'ın mutluluğuna diyecek yoktu.

(HT KULÜP)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Deniz Baysal Yurtçu ve Nihat Altınkaya koronavirüs oldu