Anne uçaktaki 200 yolcuya sürpriz yaptı

Güney Kore'nin başkenti Seul'den San Francisco'ya giden uçaktaki bir anne, diğer yolcuların bebeğin ağlamasından rahatsız olmaması için sürpriz bir paket hazırladı

26 Şubat 2019, Salı 19:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Posta.com.tr

Posta.com.tr

Çoğu yolcunun korkulu rüyası uçaktaki bebeğin ağlamasıdır. Ancak bir anne, bu duruma bulduğu çözüm ile sosyal medyada kahraman ilan edildi.

Bir anne, 4 aylık bebeği ile birlikte bindiği Seul-San Francisco uçağında, diğer yolcuların bebeğin ağlamasından rahatsız olmaması için küçük bir paket hediye etti.

200 YOLCU İÇİN PAKET HAZIRLADI

200 YOLCU İÇİN PAKET HAZIRLADI

10 saatlik uçuş için, 200 yolcuya paket hazırlayan düşünceli anne, kulak tıkaçları ve şekerlemelerle doldurduğu paketi tek tek yolculara verdi.

Paketlerin içine bebeğin ağzından yazdığı bir notu da koyan annenin bu düşünceli davranışı, başka Dave Corona isimli yolcu tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

'SESSİZ KALMAYA ÇALIŞACAĞIM'

'SESSİZ KALMAYA ÇALIŞACAĞIM'

Hediye paketinin içinde ise şu not yazıyordu:

Merhaba, benim adım Junwoo ve 4 aylığım. Bugün annem ve büyükannemle, teyzemi görmek için Amerika'ya gidiyorum. Biraz gerginim ve korkuyorum, çünkü bu benim ilk uçuşum. Bu da çok fazla gürültü yapabilirim anlamına geliyor. Sessiz kalmaya çalışacağım ama bunun için söz veremem. Lütfen kusuruma bakmayın. Annem sizin için küçük bir hediye hazırladı. İçinde kulak tıkacı ve şekerlemeler var. Lütfen çok ses yaptığımda onları kullanın. İyi yolculuklar. Teşekkürler

Pek çok platformda paylaşılan annenin bu düşünceli davranışı, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Milli Takım koçu John Geddert taciz davasının duruşma günü intihar etti