Bebek pudrasını bir de böyle kullanın

Özellikle annelerin çok sık kullandığı bebek pudrası sadece bebeğinizi pişikten kurtarmakla kalmıyor aynı zamanda güzelleşmenize de katkı sağlıyor. İşte bebek pudrasının 5 farklı kullanım alanı...

19 Kasım 2018, Pazartesi 08:29
A A

Bebeklerin hassas cildini koruyan, mis kokmalarını sağlayan ve pişikleri geçiren pudra aslında birçok başka konuda da işimize çok yarıyor...

KURU ŞAMPUAN ETKİSİ

KURU ŞAMPUAN ETKİSİ

Yağlanan saçlar için bebek pudrası kadar etkilisi zor bulunur. Kuru şampuanınız yoksa saç köklerine bebek pudrası serpebilirsiniz. 

AĞDA SONRASI CİLT YATIŞTIRICI

AĞDA SONRASI CİLT YATIŞTIRICI

Ağda yaptıktan sonra bebek pudrası kullanarak cildinizin rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Bebek pudrası hem cildi yatıştırır hem de tahrişi önleyici etki gösterir.


AYAK BAKIMINDA BEBEK PUDRASI

AYAK BAKIMINDA BEBEK PUDRASI

Sıkan, acıtan ayakkabılar için bebek pudrası tam bir kurtarıcı. Bebek pudrası ayrıca topuklu ayakkabının içinde ayağınızın kaymasını ve ayak kokusu sorununu da önleyecektir.


KİRPİK DOLGUNLAŞTIRICI

KİRPİK DOLGUNLAŞTIRICI

Rimel sürmeden önce kirpiklerinize çok az miktarda bebek pudrası sürerseniz kirpikleriniz daha dolgun görünür. 

MAKYAJ SABİTLEYİCİ

MAKYAJ SABİTLEYİCİ

Makyaj yaptıktan sonra ufak bir fırça ile bebek pudrası sürerek makyajınızı sabitleyebilirsiniz. Kırmızı ruj sürdükten sonra hafifçe bebek pudrası ile geçerseniz uzun süre kalıcı olmasını sağlayacaktır. 

Sıradaki haber yükleniyor...