Bedelli askerlik başvuruları ne zaman bitiyor? 4. celp dönemi tarih belli oldu mu?

Bedelli askerliğe başvuru yapan kişi sayısı 600 bini geçerken yaklaşık 250 bin kişi ise 15 bin TL'yi bankalara yatırdı. Bedeli yatıranlar şimdi bedelli askerlik 4. celp dönemini beklerken hala başvuru yapmayanlar ise son tarihi merak ediyor. İşte detaylar...

16 Ekim 2018, Salı 17:32
A A
Bedelli askerlik başvuruları ne zaman bitiyor? 4. celp dönemi tarih belli oldu mu?

Bedelli askerlikte son dönemece giriyoruz. Başvuruların bitmesine çok az bir süre kaldı. Bedelli askerlik için başvuru yapıp 15 bin TL ödeyenlerden bir kısmı 21 günlük eğitimini tamamlayıp gelirken bir kısmı görevlerine devam ediyorlar. 3. celp döneminde ismi yazılanlar ise 27 Ekim'de birliklerine teslim olacaklar. Şimdi gözler 4. celp döneminde...

BEDELLİ ASKERLİK BAŞVURULARI NE ZAMAN BİTİYOR?

Bilindiği üzere bedelli askerlik başvuruları 3 Ağustos'ta başlamış, adaylara 3 ay süre verilmişti. Bu nedenle bedelli askerlik son başvuru tarihi 3 Kasım olarak belirlendi.

BEDELLİ ASKERLİK BAŞVURULARI NE ZAMAN BİTİYOR?

Başvuruları tamamlayıp ücreti yatıranlar şimdi 4. celp dönemi için heyecanla bekliyor. 4. celp dönemi için şu an kesin bir tarih yok. Başvurular biter bitmez süreç de başlayacak.


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.