Bekar Özcan Deniz'e kadınlardan yoğun ilgi

Özcan Deniz Kıbrıs Elexus Hotel’de sahneye çıktı. Özcan Deniz sahneye tırmanan ve yanına gelen hayranlarını görünce bir an ne yapacağını şaşırdı. 2 bin kişilik seyircinin bin 500’ü genç kadınlardan oluşuyordu

01 Temmuz 2019, Pazartesi 07:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Özcan Deniz 2011’de oyunculuk ve yönetmenlik yapmak için ara verdiği müziğe kârlı bir dönüş yaptı. Kıbrıs Elexus Hotel’de 800 bin TL karşılığında sahneye çıktı.

2 bin kişilik seyircinin bin 500’ü, Özcan Deniz’in ‘İstanbullu Gelin’ dizisindeki ‘Faruk’ karakterine hayran olan genç kadınlardı. Aralarında dizinin gösterildiği İsrail’den gelen turistler de vardı.

'BU İLGİ BENİ ÇOK MUTLU ETTİ'

'BU İLGİ BENİ ÇOK MUTLU ETTİ'

Özcan Deniz’in şarkıları selfie çekmek, kendisine dokunup sarılmak ve öpmek isteyen kadın hayranları tarafından sık sık kesildi. Özcan Deniz hiç şikayet etmedi. “Bu ilgi beni çok mutlu etti” dedi.

O SORUYA CEVAP VERMEDİ

O SORUYA CEVAP VERMEDİ

15 ay evli kaldığı Feyza Aktan’dan 27 Haziran’da boşanan Özcan Deniz ayrılıkla ilgili sorulara cevap vermedi. “Keyfimiz yerinde, sahneye konsantre oldum” dedi.

Boşanmak istemeyen Feyza Aktan, Özcan Deniz’den 15 milyon TL tazminat, 50 bin TL nafaka istemişti. Ancak Özcan Deniz bu şartları kabul etmedi. Bir otomobil, iki ev, aylık 12 bin 500 TL verdi.

Bir yaşındaki oğulları Kuzey için ortak velayet kararı çıktı. Yapılan protokolde Feyza Aktan’ın, Özcan Deniz ile ilgili açıklama yapma yasağı da bulunuyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Barış Falay: Yeryüzünde cennet varsa bu kesinlikle Kaz Dağları'dır