Bekaroğlu: Numan Bey'le vedalaştım

Bekaroğlu: Numan Bey'le vedalaştım

Erdoğan - Kurtulmuş görüşmesinin ardından gözler Mehmet Bekaroğlu'na çevrildi. Bekaroğlu, "Numan Bey'e yanlış yaptığını, bu işin doğru olmadığını söyledim. Kendisi ile kişisel olarak vedalaştım" açıklamasını yaptı

12 Temmuz 2012, Perşembe 15:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş ile görüşerek 'bütünleşme daveti' yapmasının ardından gözler, Kurtulmuş'un çalışma arkadaşlarına çevrildi. Bu isimlerin başında gelen HAS Parti İstanbul İl Başkanı Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu, görüşme ile ilgili ilk açıklamasını twitter aracılığıyla yaptı. Bekaroğlu, şu mesajları yayımladı:

"Herkes düşüncemi ve hissiyatımı soruyor, kimi de neredeyse başsağlığı mesajı çekmiş. Sağ olun, iyiyim. Bildiğiniz gibi ben bunlara şaşırmam. Sonra bir kişinin durumu çok mu önemli? Yarın 11.00'de Halkın Sesi Partisi İstanbul İl Binasında Zeki Kılıçaslan'la birlikte basın toplantısı yapıp düşüncelerimizi açıklayacağız. Bir cümle paylaşayım; o kadar önemli şeyler söyledik ki değil Kurtulmuş ve Bekaroğlu, imzalayanların tamamı gitse bu sözler hep kalacaktır."

Bekaroğlu, bu açıklamasınsak kısa bir süre sonra da kararını açıkladı:

"Sanıyorum merakları gideremedim. Aslında konu ile ilgili duruşumu herkes biliyor. Bir cümle ile kapatayım: Numan Bey'e yanlış yaptığını, bu işin doğru olmadığını söyledim. Kendisi ile kişisel olarak vedalaştım. Süreçle ilgili düşüncelerimi ve sonrasını yarın 11.00'deki basın toplantısında açıklayacağım."

POSTA İNTERNET

>>Kurtulmuş: Bütünleşme için davet aldık

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Normalleşme ne zaman başlayacak? Kısıtlamalar esniyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar