Bekir Aksoy anlattı! Derya Çavuşoğlu ile evliliği neden bitti?

Doktorlar dizisinde Suat karakteri ile tanınan oyuncu Bekir Aksoy, Kanal D'deki '2. Sayfa' programına konuk oldu. Aksoy, merak edilenleri canlı yayında anlattı

25 Şubat 2019, Pazartesi 11:57 Son Güncelleme:
A A

"Bir gün sette birinin kolu kırıldı. Üzerimde önlük vardı. Beni görenler 'Bekir ne yapalım?' demeye başladılar. 'Ben nereden bileyim, doktor muyum?' dedim."

"Bizim mesleğimiz böyle taksi şoförünü canlandırınca taksici olduğumuzu sanıyorlar. Rahmetli de kötü adamı canlandırınca onu da 'kötü biri' sanmaya başlamışlardı..."


"Yasemin ve İzzet o dizi sayesinde tanıştılar. Dizi onların hastanesinde çekiliyordu... En başından beri ilişkilerine hep evlilik gözüyle baktılar. Çok da güzel oldu. ""Ekip olarak çok eğleniyorduk. Yasemin benim yüzümden gülme krizine giriyordu, çekim yapamıyordu. 'Sen git' diyordu bana..."


"Derya elinden geleni yaptı. Bir şeyler yaşanıyor, bitiyor. Belki de Emir erken dünyaya geldi. Bir kopukluk olmaya başladı. Ne onun suçu, ne de benim suçum. İyi bir aile reisi olmaya çalıştım ama bir şey olmuyor. Belki Türkiye'de olmuyor belki de biz başaramadık. Zaten evlilikler de artık uzun sürmüyor."

"Derya'nın genç olması nedenlerden biri olabilir. Hırslı bir kız değildi, ben de asla ve asla ona engel olacak bir adam değilim. Destek olabileceği her şeyde destek oldum. Şiddet olayları konuşuluyordu o zamanlar ben de eğer öyle bir adam olsaydım eşim istediği gibi dışarı çıktığında tek başına yurt dışına gittiğinde de müdahale ederdim."

"Evliliğimize ikinci bir şans mümkün görünmüyor. Büyük konuşmak istemiyorum ama mümkün değil. Ayrıldığımızda Emir 3 yaşındaydı. Ayrıldığımızı inanılmaz bir olgunlukla kabul etti."

"Ayrılık kararı karşılıklı oldu. Zaten ilişki esnasında bu ayrılıklar düşünülmeye başlanıyor. Anne-kız arasında da aynı şey oluyor. Bir süre sonra anne kızdan, kız anneden nefret etmeye başlıyor. Bu ayrılık sinyalleri beyinle karşı tarafa geçmeye başlıyor."


Bekir Aksoy (48) dört yıllık eşi Derya Çavuşoğlu'ndan (25) iki yıl önce tek celsede boşanmıştı.

BEKİR AKSOY KİMDİR?

BEKİR AKSOY KİMDİR?

Bekir Aksoy, 18 Mart 1969'da Ankara'da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'ndan 1992 yılında mezun oldu.

Konservatuarda henüz öğrenciyken ilk yılında Devlet Tiyatrosu'nda Cüneyt Gökçer ile beraber 'Damdaki Kemancı' oyununda küçük bir rol oynadı. İki sene Dormen Tiyatrosu, iki sezon Gülriz Sururi ve arkasından altı sene Kent Oyuncuları'nda oynadı.

DOKTORLAR DİZİSİNDE ZİRVEYE ÇIKTI

DOKTORLAR DİZİSİNDE ZİRVEYE ÇIKTI

Birçok dizi ve sinema projesinde yer alan Bekir Aksoy'u kariyerinde zirveye ulaştıran rol 'Doktorlar' dizisindeki kalp cerrahı 'Suat' rolüdür.

İki tane sinema filminde rol aldı: Abdülhamit Düşerken ve Ömerçip filmi.

Bekir Aksoy, 5 Eylül 2013'te manken Derya Çavuşoğlu ile evlendi. 25 Mart 2014 tarihinde Emir Berk adında bir oğlu oldu.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Aleyna Tilki hakkında soruşturma başlatıldı