Bel yağlarını yok ettiği iddia edilen karışım

Vücutta en zor yakılan bel bölgesindeki yağlanmalardan kurtulmanızı sağlayacak bu karışım sayesinde sabaha daha huzurlu uyanacak, aynadaki yeni sizden çok mutlu olacaksınız!  

04 Aralık 2017, Pazartesi 13:37
A A

Yılbaşı yaklaşıyor. Eğer yeni yılda daha sağlıklı ve daha fit olma gibi hayalleriniz varsa bu haber sizin için…

Öncelikle hepimizin en büyük hayali olduğu gibi canınızın istediği şeyleri yiyip hiç kilo almama fikri kulağa hoş geliyor mu?  

Healthy Food Style’da yazılan habere göre yağ yakımını hızlandıran muhteşem bir içecek var. Sadece dört farklı malzemeyle bir dakika içinde hazırlanabiliyor bu içecek.

Maydanozun kalorisi düşük ve içerisinde antioksidan, vitamin ve mineral barındırıyor. Üstelik şişkinliğinizi de alıyor.

Limon vücudunuzdan toksinleri atıyor ve yağ yakımına yardımcı oluyor. Elma sirkesinde bulunan asetik asit de yine yağ yakımını hızlandırıyor.

Elma sirkesinin yağ yakımını hızlandıran özelliğiyle ilgili ”Bioscience, Biotechnology and Biochemistry”de yayımlanan bir çalışmada Japonya’da yapılan bir deneyden bahsediliyor. Deneyde yer alan kişilerin yarısı elma sirkesi içmiş yarısı ise içmemiş. İçenlerin bel çevresinde içmeyenlere oranla daha az yağ oluştuğu saptanmış. 

BEL YAĞLARINI ERİTEN KARIŞIM

BEL YAĞLARINI ERİTEN KARIŞIM

Bel bölgesindeki yağları erittiği belirtilen bu karışımın içerisindeki malzemelerin vücuda olan etkilerini öğrendiğimize göre gelin karışımın nasıl yapıldığına göz atalım... 

Malzemeler:

Malzemeler:

3 yemek kaşığı doğranmış maydanoz 1 limon 1 yemek kaşığı elma sirkesi 400 ml su  

Hazırlanışı:

Hazırlanışı:

400 ml kaynar suyu doğranmış maydanozların üstüne dökün ve 3-5 dakika bekletin. Limonu sıkın ve elma sirkesiyle beraber karışıma ekleyin. Karışımı ılık halde için    

Her gece yatmadan önce bu içeceği içtiğiniz takdirde bel bölgesindeki yağlanmalardan kurtulabileceğiniz belirtiliyor. Ama siz siz olun karışımın içindeki malzemeleri dikkatlice inceleyin ve alerjiniz olup olmadığını öğrenin. 

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.