Belçim Bilgin'in bağışıklık sistemi çöktü!

Belçim Bilgin'in bağışıklık sistemi çöktü!

Belçim Bilgin, aynı dönemde hem bir sinema filminde hem de televizyon dizisinde rol alınca iki set arasında mekik dokudu. Bağışıklık sistemi çökünce de kiraladığı ambulansla serum takviyesi yaptırdı

12 Temmuz 2016, Salı 07:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

‘Backstabbing for Beginners’ adlı politik gerilim türündeki filmin Fas’ta gerçekleştirilen çekimlerinde Ben Kingsley ve Jacqueline Bisset gibi ünlü yıldızlarla birlikte kamera karşısına geçen Belçim Bilgin, Türkiye’de rol aldığı dizinin çekimleri filmin setiyle çakışınca Türkiye ile Fas arasında mekik dokumak zorunda kaldı.

AMBULANS HAZIR BEKLEDİ

Haftanın dört gününü Fas’ta, üç gününü ise İstanbul’daki sette geçiren Bilgin’in bağı- şıklık sistemi yoğun tempo nedeniyle çöktü. Bilgin çareyi ambulans kiralamakta bulurken, Fas dönüşü havalimanında bekleyen ambulansa binerek yolda serum takviyesi aldı. Güzel oyuncu, serum takviyesi almak için dört kez ambulans kiraladı.

USTALARLA OYNUYOR

HT Magazin'den Mehmet Çalışkan'ın haberine göre Belçim Bilgin’in başrolleri Ben Kingsley, Jacqueline Bisset ve Theo James gibi dünyaca ünlü oyuncularla paylaştığı ‘Backstabbing for Beginners’, Danimarkalı yönetmen Per Fly’ın imzasını taşıyor. ABD, Danimarka ve Kanada ortak yapımı filmin 2017’nin kış aylarında gösterime girmesi planlanıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Şallı'yı yıkan ölüm haberi