Belediye Başkanı Ekinci 55 bin aileyi ziyaret etti

Belediye Başkanı Ekinci 55 bin aileyi ziyaret etti

Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, periyodik olarak sürdürülen çat kapı ev ziyaretlerinde vatandaşların taleplerini yerinde dinleyerek sorunun çözümü için ilgili kurumlara talimat veriyor. Başkan Ekinci şimdiye kadar 55 bin aileyi ziyaret ettiği kaydedildi

10 Nisan 2018, Salı 19:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Eyyübiye’de yaşayan vatandaşların kapılarını çalan ve evlerine misafir olan Başkan Mehmet Ekinci son olarak Osmanlı, Hayati Harrani ve Akşemseddin mahallelerinde halkla bir araya geldi.

'HER ZAMAN VATANDAŞLARIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ'


Sosyal Belediyecilik çalışmaları kapsamında toplumun farklı kesimleriyle bir araya geldiklerini belirten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, "Belediyemiz Sosyal Yardım Personel Müdürlüğü, Mahalle Muhtarları ve İlçe Teşkilatımızdan arkadaşlarımızla beraber ev ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bu ziyaretler kapsamında gerek önceden belirlenen evler ziyaret ediliyor, gerekse de çat kapı şeklinde vatandaşlarımıza ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz. Onlara yardım elimizi uzatmaya çalışıyoruz. Çat kapı ziyaret yaptığımız bu evlerde vatandaşların sıkıntılarını gidermeye çalışıyoruz. İmkanlar dahilinde yardıma muhtaç vatandaşlarımıza yardımlarımızı yapıyoruz. Bu bazen bir evin kira bedeli olabilir, bazen evin beyaz eşya ihtiyacını karşılamak şeklinde olabiliyor. Bazen de gıda yardımı şeklinde vatandaşımıza el uzatmış oluyoruz. Sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında bu güne kadar 55 bin aileyi ziyaret etmiş bulunmaktayız. Bu çerçevede 40 bin aileye çeşitli yardımlar gerçekleştirilmiş. Gönül ister ki bu tarz ihtiyaç sahibi insanlarımız olmasın. Bizler her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

MUHTARDAN TEŞEKKÜR


Hayati Harrani Mahalle Muhtarı Fethi Kaya da, vatandaşlar adına Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci'ye teşekkür etti.


 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER "Love Erdoğan" görseli LED ekranlara yansıtıldı