Belediye kursunda YKS’ye hazırlanıyorlar

Şanlıurfa’da Haliliye Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) hazırlanan öğrencilere yönelik ücretsiz seri deneme sınavı programları düzenliyor

13 Haziran 2018, Çarşamba 14:24
A A

30 Haziran ve 1 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılacak olan YKS öncesi, Haliliye Belediyesi Eğitim ve Gençlik Merkezi'ndeki ders çalışma salonlarında sınava hazırlanan öğrencilere, durumlarını görmeleri amacıyla 4 haftalık sınav programı düzenlendi.

Öğrencilerin YKS´ye hazırlanmaları, farklı türlerdeki soruları çözmeleri, kendi seviyelerini görmeleri, stres faktörünü en aza indirmeleri ve sınav kaygısını gidermeleri amacıyla düzenlenen deneme sınavları öğrenciler tarafından büyük ilgi görüyor.

SORU ÇÖZÜM SAATLERİ VAR

500 öğrencinin eğitim aldığı, 16 farklı branştaki öğretmenin görev yaptığı Bahçelievler Eğitim ve Gençlik Merkezi'nde, deneme sınavlarından sonrada öğrencilerin takıldıkları soruların çözümü için de soru çözüm saatleri gerçekleştiriliyor.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.