Belediye personeline diksiyon ve güzel konuşma eğitimi

Belediye personeline diksiyon ve güzel konuşma eğitimi

Belediye personeline diksiyon ve güzel konuşma eğitimi

28 Eylül 2019, Cumartesi 11:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ANKARA, (DHA)- MAMAK Belediyesi etkili iletişimin artması ve vatandaşlarla daha iyi diyalog kurulabilmesi için belediye personeline ‘Diksiyon ve Güzel Konuşma Eğitimi’ verdi.
Belediye hizmet binasında gerçekleşen ve toplam 4 gün süren eğitim, Diksiyon Eğitmeni Özgür Yılmaz tarafından verildi. Personele kelimelerin doğru kullanımı, nefes kullanımı, boğumlama, vurgu, tonlama, ezgi, topluluk önünde konuşma eğitimi verildi. Vatandaşa daha iyi hizmet sunabilmek adına belediye personelinin eğitim programlarına katıldığını ifade eden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Bu seminerler kamusal hayatta olduğu kadar sosyal hayatta da birçok fayda sağlıyor. Böylelikle hem kişisel hem de belediye vizyonu en iyi şekilde temsil ediliyor. Eğitim seminerlerimiz yıl içinde devam edecek” dedi.
Diksiyon Eğitmeni Özgür Yılmaz da, etkili konuşmanın hem iş hem de sivil hayatta avantaj sağladığını söyleyerek, “Mamak Belediyesi’nin böyle bir eğitimi talep etmesi ve bizleri personeliyle buluşturması çok önemli” diye konuştu. 

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Minik öğrenciler, elma şekeri yaptı