Belediyede çalışırken yetişkin videoları çekti, ülke karıştı!

Sonia Pellizzari, belediyede çalışırken yetişkin videoları çekip bu görüntüleri internette satıyordu. Genç kadının bir videosunun sosyal medyaya sızması şehri çalkalamaya yetti

05 Mayıs 2019, Pazar 14:31 Son Güncelleme:
A A

Arjantin'in La Plata kenti, Sonia Pellizzari'ni konuşuyor.

Sonia Pellizzari, belediyede çalışırken yetişkin videoları çekip bu görüntüleri internette satıyordu. Genç kadının bir videosunun sosyal medyaya sızması şehri çalkalamaya yetti.

28 yaşındaki kadın, 2011 senesinde belediye meclisinde çalışmaya başladı. Altı yıl sonrasında ise Pellizzari radikal bir karar verdi.


Yetişkin videoları çekip internet üzerinden satmaya başladı. Ancak bir görselin sosyal medyada dolaşıma girmesiyle yer yerinden oynadı. Sonia Pellizzari, belediyedeki işinden kovuldu.

Yerel medyaya konuşan Pellizzari, hayat kadını olmadığını söylüyor:

"Bu videolardan ne kadar kazandığımı söylemeyeceğim ama epey fazla" diyen genç kadın, şu açıklamayı yaptı:

"İlk olarak bir arkadaşımla olduğum video sızdı, ikimiz de çıplaktık. Hemen ardından diğerleri yayıldı, cinsel içerikli sahneler vardı. Görüntüler nedeniyle utanç duymuyorum. Hiçbir zaman gizlemedim. Ailem ve iş arkadaşlarım neler yaptığımı biliyordu." 

Belediye meclisi ise, video görüntüleri nedeniyle kadının kovulmadığını savunuyor. Verilen bilgiye göre, Pellizzari söz konusu videolar için dışarıda çok fazla zaman harcıyordu.

Sıradaki haber yükleniyor...