Bella Hadid 23. yaşını kutladı

Üniversitede fotoğrafçılık eğitimi almak isteyen Bella Hadid manken annesi yolanda ve kız kardeşi Gigi Hadid'den etkilenerek moda dünyasının yolunu tutmuştu. Bella artık kariyerinin zirvesinde bir genç kadın haline geldi...

10 Ekim 2019, Perşembe 12:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

1980’lerin ünlü mankeni Yolanda Hadid’in kızı Bella Hadid, fotoğrafçılık eğitimi almak için 2014’te üniversiteye başlamıştı. Ancak annesi ve manken ablası Gigi Hadid’e özenerek okulu bıraktı. İlk defilesine çıktığında 18 yaşındaydı. Dün 23 yaşına giren Bella şimdi yılda 8.5 milyon dolar (50 milyon TL) kazanan bir model.


Dünyanın en çok kazanan 8’inci modeli Bella Hadid’in serveti 25 milyon dolar (147 milyon TL).

Doğum gününü kız kardeşi Gigi, annesi yolanda ve sevdiği arkadaşlarıyla birlikte kutlayan Bella Hadid'in bu mutlu gününün fotoğrafları tüm gün sosyal medyada dolaştı. Bella hem kendi hesabından hem de davetlilerin hesaplarından paylaşılan fotoğraflarda çok neşeli ve mutlu görünüyordu.

Gigi Hadid küçük kardeşinin doğum günün için doğum günü pastasına benzeyen minik bir şapkayı aksesuar olarak başına takmıştı. Gigi aynı zamanda kardeşi için muazzam güzellikte güllerle donatılmış bir pasta da yaptırtmıştı. İki kardeşin bir aradayken nem kadar mutlu göründüğü gözden kaçmadı.

Kız kardeşler ve arkadaşları Hadid ailesi için bir doğum günü geleneği olan porselen boyama yaparak eğlendikleri parti adeta okul çocuklarının bir araya gelip eğlenmesine benziyordu. Partiye Gigi ve Bella Hadid'in erkek kardeşi Anwar Hadid kız arkadaşı ünlü şarkıcı Dua Lipa ile katıldı.

Bella kız kardeşinin hediyesi olan dev gül aranjmanına sarılarak 'dünyanın en iyi kız kardeşinden' notuyla fotoğraf paylaştı. Gigi Hadid de aranılan bir modelken kız kardeşinin piyasaya girmesiyle birlikte ününün ve kazancının bir kısmını ona kaptırmıştı. ancak bu durum kardeşlerin arasını hiçbir zaman bozamadı.

Günün ilerleyen saatlerinde Hadid'lerin kalabalık ev partisi sona erdikten sonra Bella kutlamalara dışarıda devam etmek üzere New York'ta şık bir lokantaya girerken görüntülendi. Bella Hadid kutlamaya giderken sarı-kırmızı ve siyah renklerden oluşan, bedenini saran parlak kadifeden çok şık bir elbise ve siyah uzun çizmeler giymeyi tercih etmişti...

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çin'in başka çaresi kalması: Yemesinler diye 580 TL ödeyecek