Bella Hadid estetik mi yaptırdı?

Estetik iddialarıyla ilgili sorularla sürekli karşılaşan ancak bu iddiaları hep yalanlayan Bella Hadid yine kafaları karıştırdı...

20 Ekim 2018, Cumartesi 08:25
A A

Bella Hadid bugüne kadar estetik yaptırıp yaptırmadığıyla ilgili sorulara cevap verirken her zaman vücudunu dolgu malzemeleriyle dolduramayacak kadar sevdiğini söylüyordu.

Ancak güzel modelin dün Instagram'dan paylaştığı bu poz kafaları karıştırdı.

Dudaklarında bariz bir değişiklik göze çarpıyordu: Kalem ve rujla belirginleştirdiği dudakları oldukça dolgun görünen Bella Hadid hayranlarını şaşırttı.

Fotoğrafa yorum yapan bir çok hayranı Bella'nın dudaklarına dolgu yaptırdığını, bu görüntünün başka açıklaması olmadığını söylediler.

Bu yılın başında alevlenen estetik tartışmasının ardından Bella kendisini bu konuda yalan söylemekle suçlayan hayranlarına "İnanmıyorsanız oturup fotoğraflarımı inceleyin." demişti.

Eski fotoğraflarında çok farklı bir görünümü olduğu hatırlatıldığında bunu makyaj yaparken burun ve çene bölgesine uyguladığı kontür sayesinde başardığını söylemişti.

Bakalım bu yeni görünüme de ruj ve dudak kalemi sayesinde mi kavuşmuş... Önümüzdeki günlerde Hadid cephesinden yeni açıklamalar gelecektir.

Sıradaki haber yükleniyor...