Bella Hadid neredeyse her gün ve her gece ağlıyor

Güzelliğiyle ve doğallığıyla sürekli ön planda olan Bella Hadid son bir senedir neredeyse her gün ve her gece ağladığını ifade ederek hayranlarını şaşırttı.

10 Kasım 2021, Çarşamba 11:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bella Hadid, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla herkesi şaşırtmayı başardı. Sosyal medya hesabından gözyaşları içinde birkaç fotoğrafını paylaşan süper model, son birkaç yıldır neredeyse 'her gün' ve 'her gece' ağladığını belirtti.


Instagram’da 47 milyondan fazla takipçisi bulunan Bella Hadid, Willow Smith’in kendi ile hesaplaştığı ve sorunlarını anlattığı videonun altına “Seni ve sözlerini seviyorum” yazdıktan sonra kendi zihni ve hayatıyla ilgili gerçekleri şu cümlelerle açıkladı:


'KUSURLARIMIZDA BİR ARAYA GELECEĞİZ'

'KUSURLARIMIZDA BİR ARAYA GELECEĞİZ'

“İnsanlar herkesin temelde aynı şekilde hissettiğini unutuyor: Kaybolmuş, kafası karışmış, neden burada olduklarından gerçekten emin değiller. Bu endişe, herkes bunu hissediyor ve bir şekilde üstünü kapatmaya çalışıyor. Kusurlarımızda bir araya geleceğiz."

"Güvensizliğimizde, neşemizde, mutluluğumuzda ve her şeyi güzel ve doğal olarak kabul edin. Bu duvarları yıkacak ve herkesin ‘Hayır, seni, acını ve sevincini anlıyorum’ demesini sağlayacak olan şey bu. İyi olacağız.”


Geçtiğimiz yıl sevgilisi The Weeknd tarafından terk edilen Bella Hadid, sevgilisinin kendisini ima ederek yaptığı şarkıyla şoke olmuştu.


30 yaşındaki Kanadalı şarkısında şu sözler geçiyordu;

"Dönüşümüz yok

Eskisi gibi olamıyoruz

Bitti

Artık aklını bu aşkla daha fazla kurcalama

Sürekli ilgi istiyorsun

Konuşmadığımız zamanlarda bile basına malzeme veriyorsun

Artık ikimiz de başkalarıylayız

Lütfen beni bir daha arama."


Hadid ise ayrılık acısıyla ve bu şarkıyla sarsılmış durumdaydı. Öyle ki ağladığı anları da paylaşmış ve gündem olmuştu. Hadid'e takipçileri "Değmez" diyerek destek olmuştu.


'YALLAA'

'YALLAA'

Hadid son olarak ise bir araba arkası yazısını paylaştı. 'Yallah' yazılamasını paylaşan Hadid not olarak ise "Yallaa..." yazınca Türk takipçilerinin oldukça ilgisini çekti.


Hadid'in bu paylaşımı defalarca kez Twitter'da paylaşıldı ve Hadid gündem oldu. Türk kullanıcılar bu fotoğrafı paylaşıp "Bella'ya bunu yapan hayat bize neler yapmaz" yorumlarında bulundu.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER People dergisi 2021 yılının "yaşayan en seksi erkeği"ni seçti