Bella Hadid'ten sonra Serenay Sarıkaya derin dekoltesiyle karşımızda!

Bella Hadid’in Cannes Film Festivalinde giydiği cesur dekolteli elbiseden sonra Serenay Sarıkaya’nın Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in düğününde giydiği elbise geceye damgasını vurdu! İşte davetlerin olmazsa olmazı haline gelen yırtmaç modası…

01 Temmuz 2017, Cumartesi 12:06
A A

Bella Hadid’in Cannes Film Festivalinde giydiği derin yırtmaçlı pudra rengi elbisesindne sonra bu modeli hemen hemen her davette görmeye başladık.

Öyle ki Serenay Sarıkaya da Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in düğününde aynen bu denli cesur bir elbise giydi. Nedret Taciroğlu imzalı bu elbise derin dekoltesiyle düğüne resmen damga vurdu.

Tabii hayal gücünü bu denli zorlayan bir elbiseyi taşımak da o kadar kolay değil. Serenay Sarıkaya’nın aynı Bella Hadid’in Cannes Film Festivalinde yaşadığı gibi frikik vermekten kurtulamaması gibi…

Gerek rengi, gerekse seksi dekoltesiyle, Bella Hadid’in Alexandre Gauthie elbisesinin bir benzerini giyen Serenay Sarıkaya Bella Hadid’le sadece elbise değil, kader kardeşliği de yaptı ve derin yırtmaçlı elbisenin azizliğine uğradı.  

Bella Hadid bunu her zaman yapıyor!

Bella Hadid bunu her zaman yapıyor!

Bu modelü, Türk isimler arasında yeni yeni kullanılmaya başlansa da dünyaca ünlü model Bella Hadid derin yırtmacın neredeyse öncüsü olma yolunda.  

Dün akşam Venedik'te gerçekleşen Bulgari davetine yine yürek hoplatan, derin yırtmaçlı, ince askılı elbiseyle katıldı. 

Çoğu ünlünün aksine derin yırtmaç elbisesiyle rahat hareket edebilen Bella Hadid'in frikik vermek umrunda değil gibi görünüyordu. 

1 AY İÇİNDE 3 AYNI DEKOLTE

1 AY İÇİNDE 3 AYNI DEKOLTE

Bella Hadid, AMFAR Ödül Töreninden... (Mayıs 2017)

Bella Hadid, Cannes Film Festivali'nden (Mayıs 2017)

Roma'daki özel davetten... (Mayıs 2017)

Sıradaki haber yükleniyor...