Bella Hadid'in 5 imza görünümü

Bella Hadid, son yıllarda her şeyi 'olay olan' bir isim. Her makyajı, her defilesi, her kombini. Hatta, her selfie'si... Bella Hadid, daha böyle uzun yıllar Bella Hadid saçı ve Bella Hadid makyajı gibi konular yakın markajımızda olacak gibi görünüyor. İşte Bella Hadid'in 5 imza görünümü!

22 Temmuz 2020, Çarşamba 13:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Koyu kestane saçlar

Koyu kestane saçlar

Arada kumral ışıltılar denese de Bella Hadid dendiğinde akla ilk gelen saç rengi, yoğun kestane. Ünlü model bu rengi tek ton olarak ya da daha hareketli bir görünüm için karamel highlightlardan faydalanarak kullanıyor.

Şeftali tonda yanaklar

Şeftali tonda yanaklar

Bella Hadid'in sadece Instagram'ına bakıldığı zaman bile yanaklarında şeftali tonlardaki ürünleri terxih ettiğini görebiliyoruz. Böylelikle Hadid'in çilleri belirginleşmiş, tam bir yaz görünümü almış oluyor. Saçlarını kumrak tonlarda kullandığında da şeftali renkleriyle müthiş bir uyum yakaladığını görüyoruz. Bu tonlar sonsuz canlılık ve yeni güneşlenmiş bir görünüm elde edilmesine yardımcı oluyor.

Kedi gözler

Kedi gözler

Bella Hadid eyeliner de kullansa, dumanlı göz makyajı da yapsa neredeyse sürekli kedi gözü görünümünü kullanıyor. Böylelikle zaten badem şeklinde olan gözlerini daha da belirginleştiriyor. Kedi gözlerin anlamlı bakışları ikiye katladığı bir gerçek.

Arşa çıkan kaşlar

Arşa çıkan kaşlar

Haydi itiraf edelim, Bella Hadid'i ilk görmeye başladığımızda, yani bundan 4 sene öncesinde kaşları bu kadar yukarıda değildi. Seneler içinde yaptırdığı operasyonlarla Hadid, kaşlarını kaldırtmaya doyamadı. Kaşlarını kaldırdıkça gözleri çekik-badem bir görünüme kavuştu. Bu kaşların alındaki çizgileri yok ederek daha genç bir görünüm kattığını kimse inkar edemez.

Dudaklarda sınır yok

Dudaklarda sınır yok

Bella Hadid, dolgun ve şekilli dudaklarını renge sokuyor. Bir bakıyoruz nude, bir bakıyoruz kırmızı. Bunu belirtmeye değer görüyoruz çünkü genelde kadınlar, kendilerine yakışan dudak rengini keşfederve her makyajına en azından kendine yakışa alt tonda ruju kullanır. Bella Hadid dudaklar konusunda yeniliklere açık. Her renkle kendine ayrı bir hava katıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Leke tedavisi hakkında merak edilen 8 şeyi aydınlatıyoruz!