Bella Thorne'a o ilişki yaramadı!

Bella Thorne eski kaçamağı Scott Disick’ten güller aldıktan sonra yüzünü şalla kapattı!

16 Haziran 2017, Cuma 11:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bella, Scott Disick ile göz önünde aşk yaşamıştı. Çok ses getiren bu aşkın ardından anlaşılan Bella Thorne biraz daha gizli bir yaşam arayışında. 19 yaşındaki oyuncu çarşamba günü Los Angeles’ta yüzüne şal sararak kendini gizlemeye çalıştı.

Ünlü restoran Katsuya’dan bir şeyler aldıktan sonra yüzünü gizledi. Bej rengi şalla saçlarını gizledikten sonra yüzüne dolayarak ağzını ve burnunu da kapattı. Beyaz bol bir tişört ve mini gri bir şort giyen güzel, ayağına da parmak arası terlik giymişti. Restorandan yemeğini alan güzel daha sonra kendisini bekleyen siyah aracına binerek gitti.

Eski Disney yıldızı sosyal medyada hiç de utangaç biri değil. Hatta Snapchat üzerinden yine kendisinin bir videosunu yayınladı.

Bella Thorne, eski flörtü seks bağımlısı Scott Disick’ten güller aldıktan sonra bu şekilde görüntülendi. Kourtney Kardashian’ın eski kocası ve üç çocuğunun babası 34 yaşındaki reality show yıldızı Scott, Bella’ya güzel bir jest yapmıştı. Ancak eski karısı Kourtney de hemen hemen aynı buketi sosyal medyadan paylaşınca 19 yaşındaki Bella’nın morali bozulmuş olmalı.

Çarşamba günü Bella, dev pembe buketini Snapchat’ten video çekerek paylaşmıştı. Ancak şansa bakın ki 38 yaşındaki Kourtney de hemen hemen aynı buketi paylaşarak kafaları karıştırdı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder