Bella Thorne evleniyor! Nişan yüzüğünü gösterdi

Amerikalı oyuncu Bella Thorne (23), aşk yaşadığı şarkıcı Benjamin Mascolo (27) ile ilişkisini bir adım öteye taşıdı. Mascolo'nun evlilik teklifini kabul eden Thorne, nişanlısıyla birlikte Los Angeles'taki bir restorana giderken objektiflere takıldı.

04 Nisan 2021, Pazar 11:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Çocuk denecek yaşta ün kazanan oyuncu Bella Thorne, bir süredir birlikte olduğu Benjamin Mascolo ile evlilik yolunda ilk adımı attı.


Mascolo'nun teklifine "evet" cevabını veren ünlü oyuncu, nişanlısı ile birlikte çıktığı gece gezmesinde kameralar karşısına çıktı ve yüzüğünü bir kez daha gösterdi.


Bella Thorne ile Benjamin Mascolo önceki akşam Los Angeles'ta ünlü bir restoranda yemeğe gitti. Araçlarından indikleri yerde onları kalabalık bir basın mensubu ordusu bekliyordu.


EL ELE GELDİLER

EL ELE GELDİLER

Gece gezmesine uygun pırıltılı giysiler içindeki Bella Thorne, maskesini de çıkardıktan sonra kameralara poz verdi. Oyuncu, bu arada nişan yüzüğünü de gösterdi. Mutlu çift, dana sonra el ele restorana doğru ilerledi.


NİŞANLISI DA GÖSTERİ DÜNYASINDAN

NİŞANLISI DA GÖSTERİ DÜNYASINDAN

Bella Thorne'un nişanlısı Benjamin Mascolo da gösteri dünyasından. İtalyan asıllı olan Mascolo Time Is Up, Young Lust ve Graceland gibi yapımların bestecisi olarak tanınıyor.

Aynı zamanda Benji ve Fede adlı müzik ikilisinin de üyelerinden biri. Bella Thorne ile Benjamin Mascolo kısa bir süredir birlikteydi. Çift buna rağmen evlilik kararı almakta tereddüt etmedi.


GENÇ YAŞTA ÜN KAZANDI

GENÇ YAŞTA ÜN KAZANDI

Zendaya ile önemli rollerinden birini paylaştığı Shake It Up (Haydi Çalkala) adlı yapımla tanınan Bella Thorne, birçok TV dizisi ve sinema filminde de rol aldı.


Thorne, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarının büyük bir bölümünü de profesyonel bir fotoğrafçı olan annesi Tamara'ya çektiriyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Iggy Azalea hamileliğini böyle gizlemiş