Bella Thorne görmesin! Gündemden düşmüyorlar

Scott Disick ve Sofia Richie'nin aşkı gündeme bomba gibi oturdu. Kimse bu aşka inanmazken ikili her yerde dudak dudağa poz veriyor

25 Eylül 2017, Pazartesi 09:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kourtney Kardashian’ın eski sevgilisi ve çocuklarının babası Scott Disick, Kardashian/Jenner ailesinin yakın dostu Sofia Richie ile aşk yaşıyor. 

Scott Disick seks bağımlısı olduğunu itiraf ettiği günden beri gündemden düşmüyor. Çünkü o zamandan beri yayında görünmeyen genç isim kalmadı. Bunlardan en çok dikkat çekeni ise Belle Thorne olmuştu. Thorne'u bir gün  sonra aldatan Disick daha sonra uzun bir süre yine Bella ile takılmaya devam etmişti. 

Ama gelin görün ti bu durum da çok uzun sürmedi. Son üç ayda bir çok kadınla öpüşürken ve gecelerde görüntülenen 34 yaşındaki Disick şimdi de 19 yaşındaki aile dostları Sofia Richie ile gününü gün ediyor. 

Kimsenin ihtimal vermediği bu aşkı ikili her yerde öpüşerek onaylıyor. Geçen haftadan beri birbirlerinden hiç ayrılmayan ikili dün de Miami'de idi. İki aşık önce yatta arkadaşlarıyla parti yaptı ardından akşam yemeğinde görüntü verdi.

İkisi de her görüntü verdiklerinde öpüşürken kameraya yansıyor ve tutkulu bir aşk yaşıyoruz mesajı veriyor. 

İkili dün akşam bir kutlama yapıyordu ve aradaşları Instagram'da "tebrikler" notuyla öpüşmelerini paylaştı. Şimdi herkes bu iki aşığın neyi kutladığını merak ediyor. 

Merak edilen bir diğer konu ise Kardashian ailesinin ve Bella Thorne'un bu konudaki düşünceleri... 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder