Bella Thorne şimdi de mastürbasyon ile gündemde

Bella Thorne internette yayılan mastürbasyon videosunun gerçek olduğunu yalanladı

21 Temmuz 2017, Cuma 14:30
A A

Bella Thorne bugüne kadar birçok ‘eşek şakası’nın öznesi oldu. Fakat bu kez 19 yaşındaki yıldız internette yayılan bir video için bir yorumda bulundu.

Snapchat üzerinden çekilmiş bir videonun tekrar kayda alındığı klip, Bella’nın konuştuğu ve bir başka kişinin de mastürbasyon yaptığı iki videonun birleşiminden oluşuyordu.

Genç oyuncu Twitter üzerinden, ‘Hahaha hadi ama çocuklar, bunun gerçek olacağına inanmadınız değil mi? Ben bu şekilde mastürbasyon bile yapmam. Nerede benim şu vibratörüm...’ şeklinde son derece cesur bir açıklama yaptı.

İlk kez 2016’da ortaya çıkan videoda Bella arabasının içindeydi. Videoda Bella’nın sesi yerine farklı bir sesle dublaj yapılmıştı ve 19 yaşındaki oyuncunun babasıyla ilgili bir şeyler söyleniyordu. Anlaşılan o ki Bella bu olaya gerçekten üzüldü ve sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada ‘ Bu videonun en berbat yanı da babamı kaybetmemle ilgili şakaların yapılmış olmasaydı. Evet haklısınız, babasızlığım gerçekten çok komik...’ yazarak sitem etti.

Doğrusunu söylemek gerekirse Bella ilk kez böyle bir skandalın içinde yer almıyor. Yaptığı her olayla gündeme oturan genç oyuncu, son zamanlarda en çok Kourtney Kardashian’ın seks bağımlısı eski kocası Scott disick ile yaşadığı olaylı ilişkiyle adından söz ettiriyor.

Bir ayrı bir barışık olan ikilinin ne yapmaya çalıştığı tam anlaşılamasa da; Bella’nın Scott’tan vazgeçemediği belli...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kim Kardashian'a benzemek için servet harcadı