'Ben kiloma bakıyorum'

TÜYAP Fuar Merkezi'nde hosteslik yapan Özge Bektaş'ın attığı bir tweet yüzünden gerginlik yaşayan Demet Akalın-Okan Kurt çifti, aynı gün kafa dağıtıp rahatlamak için arkadaşlarıyla yemeğe çıktı

17 Kasım 2013, Pazar 18:33
A A

Kendisine “Kocan fuarda bizi kesiyor” diye tweet atan stand hostesine “Bunlara haddini bildireceksin! Bak bakalım nasıl dolaşıyor sokakta” diye karşılık veren, ama bu sert çıkışa rağmen sinirinin yatışmadığı sonraki mesajlarından da anlaşılan Demet Akalın’ı sakinleştirmek eşine düştü.

Bektaş’ın Akalın’dan telefonla özür dilemesini ve işten çıkarılmasını yeterli bulmayan Okan Kurt, aynı günün akşamı bir yemek organize etti.

Arkadaşları Fettah Can, Cansu Kurtçu, Oktay Derelioğlu ve Özlem Yıldız’ın da bulunduğu Rumelikavağı’ndaki yemekte keyifler yerine geldi.

Altı aylık hamile olan Akalın, çıkışta konuyla ilgili sorular üzerine “Boşverin bu durumu. Ben hamileyim. Kilo almış mıyım, bir tek ona bakıyorum” dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.