'Ben senin amcanım' deyip kaçırmak istedi!

'Ben senin amcanım' deyip kaçırmak istedi!

Konya'da 9 yaşındaki R.S., okula gittiği sırada tanımadığı ve 'Ben senin amcanım" diyerek zorla otomobiline bindirmek isteyen kişinin elinden kurtulup markete sığındı. Gözyaşları içinde olayı polise anlatan küçük kız, güçlükle sakinleştirildi

22 Mayıs 2014, Perşembe 14:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Olay, bugün saat 08.40’da Konya'nın Selçuklu ilçesinde meydana geldi. İlkokul öğrencisi R.S., evinden çıkıp aynı sokaktaki okuluna giderken iddiaya göre 40 yaşlarında bir erkek "Ben senin amcanım" diyerek otomobile binmesini istedi. R.S. de "Ben sizi tanımıyorum. Siz benim amcam değilsiniz" diyerek, ayrılmak istedi. Bunun üzerine şüpheli tarafından zorla otomobiline bindirilmek istenen R.S., elinden kurtularak yakınlardaki bir markete sığındı.

Market sahibinin haber vermesiyle gelen polislere olayı anlatan R.S., "Bana ’ben senin amcanım’ dedi. Ben de sizi tanımıyorum dedim. Sonra da kaçtım. Daha önce görmüştüm, ama kim olduğunu bilmiyorum" dedi.

R.S., ailesi ve polis ekipleri tarafından güçlükle sakinleştirildi. Polis, verilen eşkal üzerine şüphelinin bulunması için çalışma başlattı.

DHA

 


 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fahrettin Koca: Virüs bir canlı değil, bir canavar