Benden Duymuş Olmayın

Eylem İpek Şafak'ın Benden Duymuş Olmayın köşesi bu hafta magazin bombalarıyla dolu...

21 Nisan 2018, Cumartesi 07:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
ANNESİ ARAYA GİRDİ

ANNESİ ARAYA GİRDİ

Murat Boz ile Aslı Enver'in 2.5 yıllık aşkı geçen hafta ansızın bitti! İddiaya göre; Murat Boz ilişkiyi bir anda bitirdi. Amerika- Miami'ye gitti. Murat Boz'un annesi Nedret Boz Levent'te birlikte oturdukları evi boşalttı.

Murat Boz'un annesi Nedret Boz bu duruma çok üzülmüş! Oğlu ve 'gelinim' diye seslendiği Aslı Enver'i bir araya getirmenin yollarını arıyormuş. Ancak barış çabaları henüz sonuç vermedi.

İŞTE AMERİKA FATURASI

İŞTE AMERİKA FATURASI

Murat Dalkılıç, sevgilisi Hande Erçel'in isteği üzerine Amerika-Kaliforniya'da düzenlenen 'Coachella Müzik ve Sanat Festivali'ne gitmişti.

Çift daha sonra Los Angeles'a geçip Hollywood stüdyolarını da ziyaret etti. Murat Dalkılıç 20 günlük tatil için kesenin ağzını açmış.

Yaklaşık 100 bin TL harcamış. Sevgililere Murat Dalkılıç'ın kardeşi Elif de eşlik ediyor.

Elif Dalkılıç ile Hande Erçel kardeş gibiymiş, aralarından su sızmıyormuş.

BÜLENT ERSOY RESTİ ÇEKTİ: ŞARKI İPTAL

BÜLENT ERSOY RESTİ ÇEKTİ: ŞARKI İPTAL

Bülent Ersoy ile Tarkan bir ay önce 'Ümit Hırsızı' şarkısında düet yapmıştı, Ersoy şarkıyı iptal etti. Bülent Ersoy şarkının piyasaya çıkmasına sayılı günler kala, 27 Mart Salı günü Tarkan'a telefon açmış, “İçime sinmedi. Bir daha stüdyoya girelim. Yakın çevrem 'Çok arabesk' diyor. Senfonik hale gelirse iyi olacağını söylüyorlar demişti. Tarkan, Ersoy'a şu cevabı vermişti: “Aklınızı kim karıştırıyor? Baştan yapamayız. Zaman yok. Bir kez daha düşünün. Sizi daha sonra ararım. Bülent Ersoy, Tarkan’dan haber beklemişti.

EŞİM HAMİLE"

EŞİM HAMİLE"

Haber gelmeyince Bülent Ersoy Tarkan’ı tekrar aradı. Tarkan da “Avrupa turnesindeyim. Eşim hamile, tekrar stüdyoya giremem, şarkıda problem yok dedi. İkili gerildi. Bülent Ersoy, “Şarkı iptal. Çıkarmıyorum diyerek Tarkan’ın telefonunu kapattı.

SEVGİLİYE YAKIN MARKAJ

SEVGİLİYE YAKIN MARKAJ

Hande Doğandemir ile Mert Fırat'ın 1 yıllık ilişkisinde 2 ay önce kriz çıkmıştı.

Mert Fırat'ın 'Ufak Tefek Cinayetler' dizisinde başrol arkadaşı Gökçe Bahadır ile yakınlaşması çiftin arasını bozmuştu.

Sevgililer 20 gün önce aşklarına kaldıkları yerden devam etme kararı aldı. Hande Doğandemir artık daha tedbirli. Dizinin Göktürk'deki setini sık sık ziyaret ediyor. Yakında Gökçe Bahadır ile 'sıkı arkadaşız' pozları paylaşırsa şaşırmayalım!

SETTE KIYAMET KOPTU

SETTE KIYAMET KOPTU

Türk havacılık tarihinin unutulmaz kahramanı Vecihi Hürkuş'un (1896-1969) hayatını konu alan, 25 Mayıs'ta vizyona girecek 'Hürkuş: Göklerdeki Kahraman' filminin başrollerinde Gizem Karaca ve Miray Daner var. Duyduğuma göre; iki güzel sette birbirine girmiş.

Öyle ki ekip kavgayı ayırmakta zorlanmış! Bu yüzden çekimlere ara verilmiş. Kavganın nedeni; Miray Daner'in başrol oyuncusu gibi davranıp Gizem Karaca'ya karşı üstün bir tavır içine girmesiymiş. Filmde Hilmi Cem İntepe, Bora Akkaş, Zeyno Eracar, Murat Arkın, Bahadır Yenişehirlioğlu da var.

ALİN BEBEK BİR AYLIK OLDU

ALİN BEBEK BİR AYLIK OLDU

Ağaoğlu Holding'in patronu Ali Ağaoğlu'nun oğlu Alican 1.5 ay önce baba olmuştu. Alican Ağaoğlu bir aylık kızı Alin ile fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaştı.

"Bu kareyi eşi Miray Ağaoğlu çekti. Bu arada Ali Ağaoğlu torununa çok düşkünmüş. Oğlu ve gelinini sürekli arayıp "Torunumu yanıma getirin, çok özledim" diyormuş. Bazen de çifti görüntülü arayıp "Bana Alin'i gösterin" diyormuş.

KANAL AÇIYOR

KANAL AÇIYOR

27 Nisan’da “Selfi adlı filmiyle beyazperdede yer alacak olan Hülya Avşar, bir Youtube kanalı açıyor. Ünlü şarkıcı, TV formatında kullanacağı bu kanalını çok yakında yayın hayatına sokacakmış.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Yengeç, Terazi, Başak diğer burç yorumları