Benden duymuş olmayın: Şükrü Özyıldız ile Rabia Yaman kavga etmiş

Cumartesi Postası'nda Eylem İpek Şafak'ın 'Benden duymuş olmayın'  köşesi yine dopdolu...

09 Aralık 2017, Cumartesi 11:47
A A
EVLİLİK GERİLİMİ

EVLİLİK GERİLİMİ

'Cebimdeki Yabancı' filmiyle ününü perçinlemeye hazırlanan Şükrü Özyıldız, bir süredir imaj danışmanı Rabia Yaman ile aşk yaşıyor.

Geçtiğimiz pazar Rumeli Hisarı'ndaki Kale'ye kahvaltıya giden çift bir anda gerilmiş. Gerginlik de kavgaya dönüşmüş.

Duyduğuma göre, evlilik tarihi yüzünden anlaşmazlığa düşmüşler.

ESTETİĞE DOYAMADI

ESTETİĞE DOYAMADI

Tolgahan Sayışman'ın eşi Almeda Abazi, 2008'de Miss Globe Kainat Güzeli seçilmişti. 

Estetikleriye gündeme gelen Almeda, ikinci kez burun ameliyatı olmuş. Tolgahan Sayışman da yüzüne botoks yaptırmış.

'DİZİ'NiN DİBİNDEN AYRILMIYOR

'DİZİ'NiN DİBİNDEN AYRILMIYOR

Altı yıllık evliliğin ardından Tuba Büyüküstün'den Haziran'da boşanan Onur Saylak, iki aydır basın danışmanı Gözde Yılmaz ile beraber.

Yakın çevresine gün geçtikçe birbirlerine daha aşık olduklarını söyleyen Gözde Yılmaz, sevgilisinin rol aldığı Kanal D dizisi 'Vatanım Sensin' setini de sık sık ziyaret ediyormuş. Çekimler sırasında Onur Saylak'ın her şeyiyle yakından ilgileniyor, bir dediğini iki etmiyormuş.

AŞK BİTTİ ARKADAŞLIK KALDI

AŞK BİTTİ ARKADAŞLIK KALDI

'Fi' dizisinde Göksel'i oynayan Armağan Oğuz, dizi kadrosuna katılan Yasemin Allen'ın eski sevgilisiydi. 2014-2016 arasında aşk yaşadılar.  

?Bir yıl sonra dizide karşılaştılar. Yasemin Allen, ''Yeniden aşk söz konusu mu?'' sorusuna, ''Hayır, aşk biteli çok oldu. Geriye güzel bir arkadaşlık kaldı. Bunun keyfini çıkarıyoruz''

YAĞCI BURCU

YAĞCI BURCU

Burcu Esmersoy, beş aydır aşk yaşadığı iş adamı Berk Suyabatmaz'ın ailesine tam girmiş. Kişisel gelişim uzmanı müstakbel kayınvalidesi Nuray Suyabatmaz'ı yere göğe sığdıramıyormuş.

3 milyon 600 bin takipçisi olan Burcu Esmersoy, Nuray Hanım'ı sosyal medyadan da destekliyor. Kayınbiraderi şarkıcı Cenk Suyabatmaz'ı da sahne aldığı yerlerde, ''Kayınların hası'' diyerek övüyor.

KRALİYET ÖZENTİSİ

KRALİYET ÖZENTİSİ

Eskidji Gayrimenkul'ün sahibi DikranMasis ile eşi Yasemin Masis, 1 buçuk yaşındaki oğulları Theo ile Mayıs'ta Londra'ya yerleşmişti. Kentin en prestijli semti Notting Hill'de oturan çift, İngiliz sosyetesine girme yolunda ilerliyor. Oğullarını Prens William ile Kate Middleton'un oğlu Prens George'un gittiği okul olan Thomas's Battersea'ye yazdırmışlar. Yasemin Masis İstanbul'daki dostlarına, ''Prens Harry ile Meghan Markle'ın Mayıs’taki düğününe biz de davetliyiz'' diyormuş.

SOSYETE YILBAŞI SÜSÜ PEŞİNDE

SOSYETE YILBAŞI SÜSÜ PEŞİNDE

Yaklaşan yılbaşı nedeniyle sosyetede ‘en iddialı ağaç benim evimde olacak’ yarışı başladı. Ağacın cinsi, üzerindeki marka süsler nedeniyle maliyeti 30 bin lirayı bulan ağaçlardan alanlar arasında Ender Mermerci, Sevil Sabancı, Şule Zorlu, Maria Eliyeşil gibi isimler de var. (Maria Eliyeşil)

Fiyatları pahalı bulanlarsa Yunanistan, Dedeağaç’a gidip yarı fiyatına ağaç süsü alıyormuş. (Ender Mermerci)

Sıradaki haber yükleniyor...