Bengü, kızı Zeynep ve oğlu Selim'le ev halini paylaştı

Üç yıl önce Selim Selimoğlu ile hayatını birleştiren Bengü, 1 Kasım'da ikinci kez anne olmuştu. Vaktinin tamamını çocukları ile geçiren Bengü, ev halini sosyal medya hesabından paylaştı.

23 Kasım 2021, Salı 15:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Üç yıl önce Selim Selimoğlu ile nikah masasına oturan Bengü, 1 Kasım'da ikinci kez anne olmuş ve oğlunu dünyaya getirmişti.

Vaktinin tamamını çocukları ile geçiren Bengü, ev halini Instagram'da takipçileri ile paylaştı. Bengü fotoğrafın altına şu notu düştü...

"Bizim evde durumlar böyle... Bu fotoğraf da, minik Selim’i besledikten hemen sonra çekildi… İlk günlerdeki 'her şeye yetebilir miyim?' kaygımı geride bırakarak; tabii ki en başta eşimin desteğiyle ve büyük aşkım, ilk göz ağrım Zeynep'imin sevgi dolu kalbiyle, ona her şeyi tek tek anlatarak; saklamadan, saklanmadan; tam tersi onu da bu tatlı sürece dahil edip kardeşinin bize ihtiyacı olduğunu söyleyerek ve de onun da yardımını alarak ikisini de öpüp koklayarak, hep birlikte anın tadını çıkararak geçiyor…"

"Her şey sevmekle başlıyor… Ve tabi ki şeffaf olmak; paylaşmak, sımsıkı sarılmak, anda kalmakla… Buyrun o zaman; tüm ev halimizle evlatlarım ve ben..."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bircan Bali’den İrem Derici’ye sert sözler!