'Beni hadım edin'

Fransa'da 5 yaşındaki Türk çocuğa tecavüz eden sabıkalı sübyancı Francis Evrard, Sarkozy'ye mektup yazarak, hadım edilmesini istedi

18 Ekim 2009, Pazar 05:00
A A

40 ÇOCUĞA TECAVÜZ ETMİŞ

Fransa’nın Roubaix kentinde 5 yaşındaki Enis K. adlı Türk çocuğu, 2007 Ağustos ayında sabıkalı bir sübyancı olan Francis Evrard (61) tarafından kaçırılarak tecavüze uğramıştı.

Enis, ülkedeki ‘kaçırma alarmı’ sistemi sayesinde kısa sürede bulunmuştu. Yakalanan sübyancının üzerinde cinsel gücü artırıcı ilaç ‘Viagra’ çıkmıştı. Francis Evrard 40 çocukla cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etmişti.

SARKOZY’DEN İZİN İSTEDİ
Sapığın sadece 2 erkek çocuğuna tecavüz ettiği için 18 yıl hapis yattığı belirlenmişti. Duruşması 10 gün sonra başlayacak olan sübyancı sapık, Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy’ye bir mektup yazarak ‘hadım izni’ istedi.

Francis Evrard, mektubunda, “Tıbbi bir operasyonla testislerimin alınmasını talep ediyorum” dedi. Sarkozy’nin mektuba cevap verip vermeyeceği merak konusu.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.