'Beni neden aldattın Kaya?'

'Beni neden aldattın Kaya?'

Hülya Avşar, TV8'deki programında eski eşi Kaya Çilingiroğlu'na öyle sorular yöneltti ki…

20 Aralık 2014, Cumartesi 11:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hülya Avşar’ın 19 Aralık’ta TV8’de ekrana gelen programının ilk konuğu Kaya Çilingiroğlu oldu. Hülya Avşar eski eşine yönelttiği "Bir erkek niçin eşini aldatır?" sorusuna Kaya Çilingiroğlu şu yanıtı verdi:

“Genetik olabilir. Bu bir hastalık olabilir ya da karısında bulamadığını dışarıda buluyordur. Bir de karısı çok güzeldir, onu taşıyamıyordur. Aşağılık kompleksi olabilir" dedi.

'BENİ İHMAL ETTİN'

Hülya Avşar, ilişkilerinin kızları Zehra doğduktan sonra değiştiğini söyledi. Çilingiroğlu ise "Sen doğumdan sonra hayatını kızımıza adadın. Beni ihmal ettin Hülya. Evet, her gece dışarı çıkıyordum. Sana ’Gelsene, bana eşlik etsene’ diyordum; ama sen hiç gelmedin. Yalnız kaldım, biliyorsun" diye konuştu.

Avşar’ın "Yeni boşandın, şu an bir sevgilin var mı?" sorusuna Çilingiroğlu, "Yok artık Hülya, yeni ayrıldık" cevabını verdi. Avşar da, "Ama biz ayrılmadan sen sevgili yapmıştın" diyerek iğnelemesini yaptı.

startFlvPlayer_PostaV2("divFlvPlayer24910","24910","201412","24910-230846.jpg","1", "0","Hülya Avşar: Beni niye aldattın Kaya?"); 'BOŞANDIĞIMIZA PİŞMAN OLDUN MU LEN?'

Hülya Avşar'ın, "Boşandığımıza pişman oldun mu len?" şeklindeki samimi sorusuna Kaya Çilingiroğlu'nun yanıtı sert oldu.

Çilingiroğlu, "Benim seninle ilgili iki tane hayatım var: Zehra'dan öncesi ve sonrası... Ondan öncesi için evet derim, ondan sonrası için geç bile kaldın derim" dieyrek Avşar kızını düşündürdü.

startFlvPlayer_PostaV2("divFlvPlayer24910","24910","201412","24910-230846.jpg","1", "0","Hülya Avşar: Beni niye aldattın Kaya?");

'İYİ Kİ BAŞKASINDAN DA ÇOCUK YAPMIŞSIN'


Avşar kızı bir ara konuyu küçük Kaya'ya getirdi. Küçük Kaya ve Zehra'nın çok iyi anlaştığını anlatanan çiftin konuşmasında Hülya Avşar "İyi ki başkasından da olsa çocuk yapmışsın" demesi üzerine Kaya Çilingiroğlu "Bunu söylemende samimi olduğunu düşünüyorum" diyerek cevap verdi.

'BİR DAHA EVLENMEMEK İÇİN YEMİN ETTİM'

Hülya Avşar, Çilingiroğluna "Bir daha evlenir misin?" diye sorduğunda hiç beklemediği bir cevap aldı. Çilingiroğlu "Evlenmem. Evlenmemeye yemin ettim. İki defa evlendim, ikisi de yürümedi. Demek ki sorun bende" dedi. Kaya sözlerine "Kadınların yüzde 90'ı evlenip çocuk doğurmaya odaklanmış durumda" diyerek devam etti.

Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun 11 yıllık evliliğinin bitmesine Feraye Tanyolaç neden olmuştu.

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hilal Altınbilek modelliğe soyundu