Önceki Fotolar

Bennu Gerede: 2,5 yıl şiddet gördüm... Dibe vurdum!

Geçmişte şiddet gördüğünü itiraf eden ve bunu da kendi adını taşıyan kitabında okurlarıyla paylaşan Bennu Gerede, Kanal D'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu. Ünlü fotoğrafçı, merak edilenleri canlı yayında anlattı

24 Nisan 2019, Çarşamba 13:33
A A

-'O seviyor beni, bir daha yapmayacak' diyorsun. Psikolojik bir şiddet de var. Bir fanusun içine sokuluyorsun. Uzaklaşıyorsun, arkadaşlarından insanlarından. Hep 'düzelecek' diyorsun. Ama öyle bir şey yok.

-İlk ilişkimde 2-2,5 seneye yakın şiddeti yaşadım. Hemen sonraki ilişkimde de aynı şey vardı. Herhalde karma çekiyor. En sonunda 'Bu nereye kadar devam edecek, mezara kadar mı? ' dedim.

'BİRDENBİRE GERÇEK YÜZLERİ ORTAYA ÇIKIYOR'

'BİRDENBİRE GERÇEK YÜZLERİ ORTAYA ÇIKIYOR'

-Gençsin, ümitlisin büyük bir aşk tutku var ortada. Büyülenmiş gibisin... 3 ay seni kraliçe gibi hissettiriyor. sonra birdenbire gerçek yüzleri çıkıyor ortaya. Tabii ki şok oluyorsun.

-Çok güzel bir ilişkimiz vardı. 3 ay olmuş adam sokaklarda ve çok içiyor. O da tetiklemiş olabilir, bu da bahane değil. O zaman içme! Eve o halde geliyor. Aradım ben bir kaç kez 'neredesin' diye, eve dolmuş halde geldi. Hıncını çıkardı herhalde.

-Bu tarz ilişkileri bitirmek çok zor. bitmemiş bir aşk var ortada, mecburen bitiriyorsunuz. İki ilişkimde de dibe vurdum. Sonra küllerimden doğdum.

-Kitapta sadece şiddet değil, daha özel şeyler de anlatılıyor. Sanırım o özel şeyler çocuklarımı şiddetten daha fazla rahatsız etti sonuçta erkek çocukları... Asla 'Keşke yazmasaydın' demediler. Okuduktan sonra 'Çok sağlam' dediler.

Sıradaki haber yükleniyor...