Bennu Gerede 'Çırılçıplak'

Görünen adam Bekir Saçar'la haftanın magazin bombaları...

09 Şubat 2019, Cumartesi 08:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fotoğraf sanatçısı ve oyuncu Bennu Gerede üç yıl önce ‘Kai Bir Rüya Gördü’ adlı spiritüel bir masal kitabı yazmıştı. Bennu şimdi de kendini sansürsüz tüm çıplaklığıyla anlatan biyografik bir roman yazıyor. Bennu, ‘Çırılçıplak’ adını verdiği romanını bitirdi.

Editör Selma Terek ile son rötuşları yapıyor. ‘Çırılçıplak’ Mart’ta piyasaya çıkacak. Bennu Gerede, Atatürk’ün yaveri büyükelçi Hüsrev Gerede’nin torunu.

'DÜŞMEME İZİN VERME'

'DÜŞMEME İZİN VERME'

‘Kayıp Şehir’, ‘Yaprak Dökümü’ ve ‘Ufak Tefek Cinayetler’ adlı dizileriyle şöhretin zirvesine çıkan oyuncu Gökçe Bahadır dövme yaptıran ünlüler kervanına katıldı. 38 yaşındaki oyuncu, geride bıraktığımız salı günü Bebek’teki ünlülerin dövmecisi Red Cat’te sağ koluna İspanyolca ‘No me dejes caer jamas’ (Düşmeme izin verme) yazdırdı. Gökçe Bahadır geçen yazdan beri Simi Adası’ndaki ünlü Manos adlı restoranın sahibi Yunanlı Yiannis Magkos ile flört ediyor.

GÖRÜNMEZ KAZADA 3 KIRIK

GÖRÜNMEZ KAZADA 3 KIRIK

Tarzı, yorumu, sesi ve şarkılarıyla gönüllerde taht kuran Mehmet Erdem, görünmez bir kazanın kurbanı oldu. Evinde televizyon seyreden Mehmet, mutfağa gitmek için ayağa kalkınca zemine ters basıp sağ ayak bileğini üç yerinden kırdı. Mehmet’in ayağına platin çivi takıldı. Geçmiş olsun.

MARMARİS'TE DETOKS

MARMARİS'TE DETOKS

Emel Müftüoğlu tam bir Marmaris aşığı. Bulduğu her fırsatta Marmaris’e giden Emel geçen hafta yakın arkadaşı Sezen Aksu’yla birlikte hem tatil hem de detoks yapmak için bir kez daha Marmaris’e gitti. Sıkı dostlar 10 gün boyuncu İçmeler Turban Yazıcı Otel’in Spa’sı Beauty&Wellness Spa’da detoks yapıp fazla kilolarından kurtulmuşlar.

YOGACI BEGÜM OTEL MÜDÜRÜ OLDU

YOGACI BEGÜM OTEL MÜDÜRÜ OLDU

Eski model Begüm Özbek yaşadığı Amerika’dan beş yıl önce İstanbul’a dönüp Jivamukti yoga eğitmenliği yapmaya başlamıştı. Begüm geçen ay Ortaköy’deki The Stay Bosphorus otelde müdür olarak işe başladı. Begüm dört yıldır flört ettiği Ortaköy’deki ünlü gece kulübü Ruby’nin ortağı, reklamcı Çağan Keskin’den altı ay önce ayrılmıştı. Eski sevgili Çağan da bir ay önce Polonyalı reklamcı Anastasia Kowalski ile yeni bir aşka yelken açtı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder