Bennu Gerede'nin değişen hayatı: Aşka ara verdi 4 oğluyla mutlu

Oğulları Dilan, Daren, Miro ve Kai ile birlikte 2 yıl önce Endonezya’nın Bali Adası’na yerleşen Bennu Gerede değişen hayatını Hello Dergisi’ne anlattı

11 Ocak 2018, Perşembe 06:54
A A

Ne zamandır negatiflik ve monotonluğun içinden çıkmak istiyordum. Amerika’ya gidecektik. Oğlum Dilan, Bali’yi önerdi. Üç günlüğüne geldik. İstanbul’a dönüp valizlerimizi yaptık. Sonra da yerleştik. 

Türkiye’ye en az 1 sene daha dönmem. Herkes çok mutsuz, küfürbaz, sokaklar negatif enerjiyle dolu. Hiç haz alamıyorum.”

“Burada zaman muhteşem geçiyor. 6.15’te uyanıp meditasyon yapıyorum. Çocuklarıma zengin bir kahvaltı hazırlıyorum. En küçük oğlum Kai’yi motorla okula götürüyorum.

Yoga-pilates derslerine gidiyorum. Plajda yürüyüşe çıkıyorum. Masal kitabımı yazıyorum. Vegan (hayvansal gıda yemeyen) lokantası ve hastalar için şifa verici pilates stüdyosu açmayı düşünüyorum.”

“Çocuklarımla gurur duyuyorum. Bir kere bile ‘Dönmek istiyoruz’ diye şikayet etmediler. Hiç bilmedikleri hayat tarzına girdiler.

Yılan, uçan böcek, serseri kedi-köpekler, kurbağalar evimizin parçası. Biz bunlarla yaşamayı öğrendik.”

“Herkes aşk kadını olduğumu biliyor. Hayatımda ilk kez aşkı arka plana attım. Bana çok iyi geldi. Çünkü fekadar olduğum için karşımdaki kişiyi beslemekten tükenmiştim.

Mutlaka günün birinde beni zirveye ulaştıracak bir hayat arkadaşı çıkacak.”

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.