Bennu Yıldırımlar: Kızım Ada müzisyen olsun istedik, oyuncu oldu

Bennu Yıldırımlar ve Bülent Emin Yarar'ın kızı Ada oyuncu oldu. Bennu Yıldırımlar, kızının müzisyen olmasını istediğini ancak oyuncu olduğunu anlattı. İşte detaylar...

15 Kasım 2021, Pazartesi 13:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bennu Yıldırımlar, Hakan Bilgin'in "Mekânın Sahibine Geldik" adlı programına konuk oldu. Oyuncu, iş hayatından eşi Bülent Emin Yarar ile ve kızları Ada'yla olan ilişkisine kadar merak edilenleri anlattı. Daha önce 'Süper Baba', 'Yaprak Dökümü', 'Kadın', 'Umutsuz Ev Kadınları', 'Gönül İşleri' gibi yapımlarda rol alan Yıldırımlar, oyunculuk üzerine eğitim alan kızı Ada'nın aslında müzisyen olmasını istediğini ifade etti.

'SAHNE ONA RAHAT GELEN BİR YER'

'SAHNE ONA RAHAT GELEN BİR YER'

21 yaşındaki kızının sesinin çok güzel olduğunu dile getiren Bennu Yıldırımlar, "Ada oyunculuk eğitimi aldı. Müzisyen olsun çok istedik. Sesi güzeldir kızımın. Genetik midir nedir bilmem ama sahne ona rahat gelen bir yer. Tercihleri konusunda saygımız sonsuz" diye konuştu.


Eğitim hayatından bahseden Bennu Yıldırımlar, ailesinin her zaman yanında olduğunu ve bir tek dedesinden oyuncu olduğunu sakladığını açıkladı.

Yıldırımlar, konuyla ilgili; "Arkeoloji okumak istiyordum. Konservatuvar okurken iki yıl eski Yunan dili edebiyatı bölümüne de gittim. Sonra onun da ne kadar ağır olduğunu görüp, sadece konservatuvarı bitirdim. Mitoloji olsun, etimoloji olsun tiyatroya katkı sağlar diye düşünmüştüm ama iki üniversiteye yetişmem zordu" dedi.


Ünlü isim, sözlerine, "Oyunculuk okurken ailem karşı çıkmadı ama dedeme söylemedik. O muhasebe okumamı istiyordu. Hiçbir zaman oyuncu oldum demedim" diye devam etti.


'BÜLENT BENİ İZLEYİNCE HEYECANLANIRIM'

'BÜLENT BENİ İZLEYİNCE HEYECANLANIRIM'

Oyuncu eşi Bülent Emin Yarar ile ilişkisinden de söz eden Bennu Yıldırımlar, "Birbirimizi izlemeyiz. Hatta Bülent beni sahnede izlemeye gelince daha çok heyecanlanırım ama aynı meslekte olmak pozitif bir şey. Negatif bir yanını görmedim" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Deniz Akkaya’dan şaşırtan hamle! Veda etti