Bensu Soral: Düğüne üç gün kala gelinliğim daha bitmemişti

Eylül sonunda nikâh masasına oturan Bensu Soral, peş peşe yaşadığı heyecanları InStyle’a anlattı

07 Aralık 2018, Cuma 09:27 Son Güncelleme:
A A

Eylül sonunda nikâh masasına oturan, ondan kısa süre önce de ilk sinema filmi ‘Organize İşler 2’de rol alan Bensu Soral, hayatının en keyifli dönemini yaşıyor. Genç oyuncu, peş peşe gelen bu heyecanları InStyle’a anlattı.

Dizi sektörünün aranılan yüzlerinden Bensu Soral, Yılmaz Erdoğan’ın yeni filmi “Organize İşler 2” ile film setlerine de adım attı.

Oyuncu, bu projenin arkasında ilginç bir tesadüfün yattığını anlattı: 

“Bir gün eşim Hakan’la (Baş) Uniq’teki BKM Mutfak’a gittik, orada Yılmaz Erdoğan’la karşılaştık. ‘Organize İşler 2’yi çekeceğiz ve daha yeni seni düşündük. Seni karşımda gördüğüme inanamıyorum’ dedi."

"Çekimler başlamadan bütün ekip Köyceğiz’e gittik. Kamp gibiydi. Prova yaptık, eğlenceli üç-dört gün geçirdik.”

Bensu Soral, günlerce konuşulan düğünü hakkında ise şunları söyledi...

'TEK DİLEĞİM HERKESİN DANS ETMESİYDİ'

'TEK DİLEĞİM HERKESİN DANS ETMESİYDİ'

“Düğüne üç gün kala gelinliğim daha bitmemişti. Beyaz bir şey giyer çıkarım diye düşünüyordum. Tek dileğim vardı, herkesin dans etmesi.

'MASA MASA GEZMEDİK ÇÜNKÜ HERKES PİSTTEYDİ'

'MASA MASA GEZMEDİK ÇÜNKÜ HERKES PİSTTEYDİ'

Öyle de oldu. En çok da ben eğlendim. Zaten gelin eğlenince herkes eğleniyor. Biz masa gezemedik, herkes pistteydi çünkü.”

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.