Bensu Soral'ın hayali

'İçerde' dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Bensu Soral, güzel sanatlara merak sardı. Soral, MAG Dergisi'ne verdiği röportajda en büyük hayalinin bir resim-heykel sergisi açmak olduğunu söyledi

10 Temmuz 2019, Çarşamba 10:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oyunculuğa ablası Hande Soral sayesinde adım atan Bensu Soral, sektördeki yükselişine istikrarlı şekilde devam ediyor.

Yıldızı 'İçerde' dizisinde canlandırdığı Melek rolüyle parlayan Soral, bu kariyerin kendisi için de sürpriz olduğunu söylüyor:

''Oyunculuk yapmak hiçbir zaman aklımda yoktu, fakat ablamın oyuncu, yapımcı ve yönetmen çevresi bu mesleği denemem gerektiği görüşündeydi. Yıllarca bu sektöre girmeyi reddettim çünkü çalışma şartlarının ne kadar zor olduğunu görüyordum. Ama bir gün TRT'de başlayacak bir dizi için teklif geldiğinde, bu kez denemeye karar verdim ve o kadar sevdim ki bir daha bırakmak istemedim.''Oyunculuğun yanı sıra bir yandan da çizim yapmaya devam eden Bensu Soral’ın hayallerini ise resim ve heykel sergisi süslüyor.


Oyuncu, “Kendi çizimlerimi tasarımcı arkadaşlarıma hediye etmişliğim var. Ama ileride kendime ait resim ve heykel sergisi açmak en büyük hayallerimden biri” diyor.

Oyunculuğun yanı sıra bir yandan da çizim yapmaya devam eden Bensu Soral'ın hayallerini ise resim ve heykel sergisi süslüyor.

Oyuncu, ''Kendi çizimlerimi tasarımcı arkadaşlarıma hediye etmişliğim var. Ama ileride kendime ait resim ve heykel sergisi açmak en büyük hayallerimden biri'' diyor.

ŞANS VE BEREKET

ŞANS VE BEREKET

Bu arada Bensu Soral'ın, MAG Dergisi'ne verdiği pozlarda yeni yaptırdığı fil dövmesi dikkat çekti. Fil, bereket ve şansın simgesi olarak kabul ediliyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yıldız Asyalı: Biten ilişkim için değil köpeğim Harley için ağlıyorum