Beren Saat: 10 sene sonra ilk!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda şerefine İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği kutlamada sahne alan Kenan Doğulu sahneye eşi Beren Saat'i davet etmiş ve ünlü çift sahnede dans etmişti. Beren Saat eşi Kenan Doğulu'nun 10 sene sonra ilk kez kendisini sahneye davet ettiğini söyledi.

17 Kasım 2021, Çarşamba 13:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın coşkusu, Kenan Doğulu konseriyle eşsiz anlara dönüştü. Sanatçı, konserin açılışını Masis Aram Gözbek şefliğindeki 40 kişilik MAGMA Filarmoni Korosu eşliğinde seslendirdiği 10. Yıl Marşı’yla yaptı. Sanatçının eşi Beren Saat, 'Aşk İle Yap' şarkısı sırasında sahneye çıkıp, Kenan Doğulu ile dans etti. Bu görüntüler sosyal medyada gündem oldu.


Beren Saat ve Esra Dermancıoğlu, Arnavutköy'deki bir mekan çıkışında görüntülendi. Soruları yanıtlamaktan kaçınan Dermancıoğlu, konuşmazken Saat, gazetecilerin konuşma isteğini kırmadı.

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz haftalarda eşi Kenan Doğulu ile sahnedeki dansı sorulunca, "10 sene sonra ilk kez beni sahneye davet etti" şeklinde konuştu.


Saat, ardından dişlerini yaptırdığı ve sosyal medyada aldığı tepkiler sorulunca gülerek, "Bu konuyu kapatalım artık" ifadelerini kullandı.


Beren Saat, 'Kulüp' dizisindeki teklifi reddetmesinin ardından rolü Gökçe Bahadır'ın kapmasıyla ilgili de konuştu. Oyuncu, "Biliyorsunuz biz uzun süre hazırlanmıştık, o da çok haber oldu ama ben Gökçe'yi de arayıp, tebrik ettim" diyerek, hızla oradan ayrıldı.


Hikayesi 1995 yılının İstanbul'unda geçen altı bölümlük yapımda, Matilda karakterini canlandıran Gökçe Bahadır, sergilediği performansla beğeni topluyor.


'Kulüp' dizisinin galası önceki akşam Salt Galata’da gerçekleşmişti. Geceye katılanlar arasında Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti de vardı. Basın mensuplarını gören ikili, soruları ayaküstü yanıtlamıştı.


Heyecanlı olan Kenan Doğulu, dizinin dördüncü bölümünde bir şarkı verdiğini açıklarken, "İnşallah harika bir sezon olur. Dizide duygusal olarak ayrı bir bağımız oldu" ifadelerini kullanmıştı. Beren Saat ise heyacanlı olduğunu söylemişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burcu Özberk 'güneş banyosu' yaptı