Beren Saat ile Kenan Doğulu boşanıyor mu?

Uzun süre boşanma haberleri ile magazin gündeminden düşmeyen Beren Saat ile Kenan Doğulu, aralarındaki buzları eritmiş gibiydi. İddiaya göre; Beren Saat, emlakçılara haber gönderdi ve acil daire arayışına girdi.

20 Haziran 2020, Cumartesi 13:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beren Saat ile Kenan Doğulu, 29 Temmuz 2014 tarihinde Los Angeles'da nikah masasına oturmuştu. Geçen yıl ilişkilerinde büyük bir kriz yaşayan çift, boşanma haberleriyle gündemden düşmedi.


Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programının haberine göre; ünlü çiftin üzerinden kara bulutlar ayrılmıyor. Evliliklerindeki krizi aşamadıkları konuşuyor. İddiaya göre; Beren Saat, evden ayrılmak için emlakçılara haber gönderdi ve acil daire arayışına girdi.


Olay mesaj

Olay mesaj

Beren Saat'in, 35'inci yaş gününe girerken yayınladığı mesaj çok konuşulmuştu.

En yakınımda nefreti hissettiğim bu yaş günümde artık ağlamayı aşmış, gelene gülmekteyim. Ayak bastığım en karanlık doğum günüm olduğunu düşündüğüm anda Efe'yle şarkımız Hero çalınca birden mutfaktaki radyoda, ruhuma yeniden ışık yayıldı.

Beren Saat, 45 yaşına giren Kenan Doğulu'nun doğum gününde de şu mesajı yayınlamıştı:

Yaydığımız aşk enerjisiyle çevremizde iklim değişikliğine sebep olduk ve beraber ne eğlendik. Sonra bir noktada sen masumiyetini kaybettin; ben de oyun arkadaşımı, yol arkadaşımı...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Selin Ciğerci adeta para basıyor: Özel jet kiraladı