Beren Saat Matilda rolünü reddetti iddiası: Ütücüyü oynayamam

Çok konuşulan yeni dizi 'Kulüp'ün 'Matilda' rolünü Gökçe Bahadır canlandırıyor. Matilda rolünün ilk olarak Beren Saat'e teklif edildiği iddia edildi. Ancak ünlü oyuncunun, rolü küçümseyip, reddettiği öne sürüldü.

12 Kasım 2021, Cuma 14:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz hafta dijital platformda izleyicisiyle buluşan; Gökçe Bahadır, Salih Bademci ve Barış Arduç'un başrollerinde yer aldığı 'Kulüp' dizisi büyük ilgi görüyor.

Hikayesi 1995 yılının İstanbul'unda geçen altı bölümlük yapımda, Matilda karakterini canlandıran Gökçe Bahadır, sergilediği performansla beğeni topluyor.

Akşam gazetesinde yer alan habere göre; Matilda rolü olarak olarak Beren Saat'e teklif edildi.

Güzel oyuncu, "Ütücüyü oynayamam, assolist olmam gerek" diyerek, teklifi geri çevirdi.

Beren Saat'ten gelen 'ret' cevabının ardından söz konusu rol bu sefer Gökçe Bahadır'a teklif edildi. Ve 40 yaşındaki oyuncu, dizinin 'Matilda'sı oldu.

Gökçe Bahadır, rolüyle ilgili "Senaryo ilk geldiğinde 'Nasıl oynarım?' diye düşünmüştüm. Rolün içine girdikçe her şey daha kolay oldu. Çok çalıştık. Hem işimden hem de oynadığım karakterden çok şey öğrendim" demişti.

Dizi; dönemin en önemli gece kulüplerinin birinde çalışan, eski mahkum 'Matilda' ve hapisten çıktığı güne kadar kendisinin varlığından habersiz olan kızı 'Raşel'in macerasını anlatıyor.

'Kulüp' dizisinin galası önceki akşam Salt Galata’da gerçekleşmişti.

Geceye katılanlar arasında Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti de vardı. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Selin Ciğerci hakkında çıkan aşk iddialarına yanıt verdi