Beren Saat'in doğum günü notunda ihanet iması

Beren Saat'in dün Instagram'da yaptığı imalı ve ayrılık paylaşımını Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz kaleme aldı...

01 Haziran 2019, Cumartesi 08:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beren Saat’in dün Instagram’da, eşi Kenan Doğulu’nun doğum gününü kutlamak için yazdığı not ayrılığın ilanı oldu. Oyuncu, aşkla bağlandığı eşinin masumiyetini kaybettiğini belirterek ihanet imasında bulunuyor. “Boşanmak işin en kolay tarafı” diyen Beren Saat’in “Güvenmek, bağlanmak, bağışlamak, vazgeçmek bütün bu ağır duygusal süreci hiç merak eden yok” sözleri bu imayı güçlendiriyor.

'GÖSTERMELİK' FOTOĞRAFLAR...

'GÖSTERMELİK' FOTOĞRAFLAR...

‘Boşanacaklar’ iddialarına karşı uzun süre sessiz kalan çift son olarak 4 Mayıs’ta basının karşısına el ele çıkınca soru işaretleri belirmişti. Yoksa krizi atlatmışlar mıydı? Beren Saat dünkü paylaşımında yer alan “Bir yerlerin kapısında el ele çekilmiş naylon fotoğraflarımızı aşk sananlar...” cümlesiyle o fotoğrafların göstermelik olduğunu belirtiyordu. Ama paylaşımın asıl dikkat çekici noktası Beren Saat’in ihanete uğradığını ima etmesi

'MASUMİYETİNİ KAYBETTİN'

'MASUMİYETİNİ KAYBETTİN'

Beren Saat, eşine “Bir noktada sen masumiyetini kaybettin; ben de oyun arkadaşımı, yol arkadaşımı” diye sesleniyor. Ardından “Boşanmak işin en kolay kısmı” deyip esas zor olanın, bağlanmak, bağışlamak, güvenmek ve vazgeçmek olduğunu söylüyor. Yani, Beren Saat, “Kenan, sen artık benim sevdiğim o masum Kenan değilsin. Senden vazgeçmekte zorlanıyorum ama seni bağışlayamıyorum, sana güvenemiyorum ve sana olan bağlılığımı koruyamıyorum” diyor.

'YENİ ŞARKILAR YAZACAKSIN'

'YENİ ŞARKILAR YAZACAKSIN'

Paylaşamının son bölümünde eşine veda ediyor Beren Saat. Kenan’a ‘Sen tabii ki yeni şarkılar yazacaksın’ derken, o şarkıların muhatabının başka aşklar olacağını belirtiyor. Beren Saat, “Artık içimde ne öfke, ne en ufak bir pişmanlık; her damla gözyaşıma ziyadesiyle değdin. İyi ki doğdun da sana aşık oldum...” cümlesiyle de bu evlilikten vazgeçtiğini zarif bir şekilde anlatıyor. Çünkü bir kadın ancak vazgeçtiğinde “Artık içimde hiçbir şey kalmadı” diyebilir...

İŞTE BEREN'İN MESAJI

İŞTE BEREN'İN MESAJI

“Ben oyun arkadaşımı buldum galiba” dedim bir akşam, gözlerin parlayarak baktın. Gece gitar sesiyle uyandım; bir şarkıya başlamıştın, büyülendim. Biz o şarkıyı beraber bitirirken, aşk şarkısı olduk. Birbirimizin yaralarını öptükçe can arkadaşı olduk. Yaydığımız aşk enerjisiyle çevremizde iklim değişikliğine sebep olduk ve beraber ne eğlendik... Sonra bir noktada sen masumiyetini kaybettin; ben de oyun arkadaşımı, yol arkadaşımı... Bir yerlerin kapısında el ele çekilmiş naylon fotograflarımızı aşk sananlar için bunlar, arkadaşlarımızın gözünden hesapsızca biz işte.

‘Ne zaman boşanacaksınız?’ diyorlar sürekli; güvenmek, bağlanmak, bağışlamak, vazgeçmek... Bütün bu ağır duygusal süreci hiç merak eden yok. Boşanmak işin en kolay kısmı, ben evlenmeye de görece az hevesli taraftım zaten. Benim için esas olan hep aşktı, aşktır! Bir yastıkta kocamak mı, beraber ölmek mi insanların bir aşkı başarmaktan anladığı bilemiyorum. Oysa sen, ben, babanın gitarı bir yatağın içinde; sonsuz zamanın durakladığı, ömrün tamamlandığı yüzyıllar yaşadık. Bu demode romantizmde ortağım olduğun için teşekkür ederim. Sen tabii ki yeni şarkılar yazacaksın. Artık içimde ne öfke, ne en ufak bir pişmanlık; her damla gözyaşıma ziyadesiyle değdin. İyi ki doğdun da, sana aşık oldum.

RÜYA GİBİ DÜĞÜNDEN BOŞANMA ARİFESİNE

RÜYA GİBİ DÜĞÜNDEN BOŞANMA ARİFESİNE

Beren Saat ile Kenan Doğulu 2.5 yıllık birliktelikten sonra 29 Temmuz 2014’te Amerika’da Los Angeles Malibu sahilinde rüya gibi bir düğünle evlenmişti.

Evliliklerindeki kriz Beren Saat’in doğum günü, 26 Şubat 2019’daki Instagram paylaşımıyla ortaya çıkmıştı.

Beren Saat makyajsız, siyah-beyaz bir fotoğrafını koyup altına “Bir yandan kolektif bir aşkta yüzdüğüm, bir yandan en yakınımda nefreti hissettiğim bu yaş günümde artık ağlamayı aşmış, gelene gülmekteyim” diye yazmış, 2004’te trafik kazasında ölen ilk aşkı Efe Güray ile şarkılarının çaldığını ve bunun kendisini yeniden aydınlattığını belirtmişti.

Beren Saat’in Hisarüstü’nde kendisine yeni ev tuttuğu iddia edilmişti.

Kenan Doğulu ile düğün fotoğraflarını Instagram’dan silmiş, 11 Mayıs’ta ise eski sevgilisi Efe ile birlikte çekildiği bir fotoğrafı paylaşmıştı.

POSTA/Mehmet Coşkundeniz

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yıldız Kaplan yıllara meydan okuyor