Berfu Yenenler: Evde artık 3 Eser olacak, Orijinal Eser, Kıvırcık Emmi, Küçük Emmi...

Oyuncu Eser Yenenler ile Berfu Yıldız, 2019 yılında evlenmiş ve ilk çocukları Kuzey'i de ekim ayında kucaklarına almıştı. Çiftin ikinci bebekleri Mert dün dünyaya geldi.

26 Mart 2021, Cuma 15:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2015 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında dördüncü olan Berfu Yıldız, check-up yaptırmak için gittiği Maslak'taki bir hastanede hamile olduğunu öğrenmişti. Bu mutlu haber sonrası çok duygulanan çift, aile arasında yapılan törenle nikah masasına oturmuştu.

Çiftin, 2019 yılında Kuzey adını verdikleri bir erkek çocukları olmuştu. Eser Yenenler, neden Kuzey’i seçtiklerini de şöyle açıklamıştı:

Geçen şubatta Finlandiya’ya gitmiştik, Kuzey Işıkları’nı görmek istedik. Ben bu doğa harikası olayın yaşandığı an Berfu’ya evlilik teklif edecektim. Ren geyikleri ile yolculuk yapıyorduk, ışıkları filan göremedik. Ben de ‘Yeter’ artık deyip evlilik teklifi yaptım.


Eser Yenenler ve oğulları Kuzey ile birlikte çekilmiş olan fotoğraflarını paylaşan Berfu Yenenler, paylaşımın altına "Eveeeet artık güzel haberi size de verme vaktimiz geldiii. Kuzey'e kardeş geliyoooor" notunu düşerek, ikinci kez bebek beklediklerini duyurmuştu.

Dün de 2. çocuklarını kucaklarına almanın mutluluğunu yaşayan çift, "Biz artık 4 kişilik bir aileyiz' dedi.

Anne Berfu Yenenler de bugün sosyal medya hesabında minik oğlunun fotoğrafını paylaştı ve şu notu düştü:

Evde artık 3 Eser olacak. Orijinal Eser, Kıvırcık Emmi Eser, Küçük Emmi Eser.

Mete'nin babasına olan benzerliği dikkat çekti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şarkıcı Doğuş'un ikizleri Arda ve Arın kocaman oldu!