Berfu Yenenler: Mete emmi yüzünü gösterdi

İkinci kez anne olmaya hazırlanan Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler, Mete adını vereceği bebeğinin ultrason görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştı.

23 Aralık 2020, Çarşamba 13:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2015 Miss Turkey 4'üncü güzeli Berfu Yenenler ve oyuncu Eser Yenenler, 2019 yılında dünya evine girmişti. Çift, aynı sene ilk çocukları Kuzey'i kucaklarına aldı.

Şimdilerde ikinci kez anne olmaya hazırlanan Berfu Yenenler, bebeğinin ultrason görüntülerini takipçileri ile paylaştı. Yenenler, paylaşımına; "Ah Mete emmi güzel yüzünü gösterdi. Burnu yine sana benziyor kocacığım (Eser Yenenler) tebrikler. Bu arada sonuncu fotoğrafta gülmüş siz de gördünüz değil mi?" notunu düştü.

Kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gören Berfu Yenenler'in paylaşımına Hazal Kaya, Bengü, Özlem Ada Şahin gibi ünlü isimler "Maşallah" yorumunda bulundu.

Öte yandan hamileliğinde altıncı altıncı ayı geride bırakan Yenenler, daha önce de ultrason görüntüsünü yayınlamıştı. Berfu Yenenşer, eşi Eser Yenenler ile bu karesine "Mete emmi... Belki biraz yüzünü gösterirsin dedik, tombik parmaklarını gösterdin hatta baban orta parmak gösterdiğini iddia ediyor. Umarım öyle değildir yavrum" notunu düşmüştü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hazal Subaşı-Rıza Kocaoğlu çiftinden aşk pozu