Berfu Yenenler sanki bir hafta önce doğum yapmamış gibi!

Ünlü oyuncu Eser Yenenler, Türkiye güzeli Berfu Yenenler ile 2019 yılında nikah masasına oturmuştu. Aynı yıl ilk oğulları Kuzey'i de kucaklarına alan Eser-Berfu Yenenler, geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne-baba olmanın sevincini yaşadı. Doğumdan kısa bir süre sonra sosyal medyaya geri dönen Berfu, bir kez daha fit halleriyle gündeme bomba gibi düştü.

01 Nisan 2021, Perşembe 13:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Eser Yenenler ile Berfu Yenenler, mutlu evlilikleriyle sanat dünyasının gözde çiftleri arasında yer alıyor, eğlenceli paylaşımlarıyla takipçileri tarafından büyük beğeni topluyor.

Ünlü oyuncu Eser Yenenler, Türkiye güzeli Berfu Yenenler ile 2019 yılında nikah masasına oturmuştu. Aynı yıl ilk oğulları Kuzey'i de kucaklarına alan Eser-Berfu Yenenler, geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne-baba olmanın sevincini yaşadı.

Güzel haberi sosyal medyadan duyuran Eser Yenenler, paylaştığı bu fotoğrafa; 'Arayan soran herkese çok teşekkür ederiz. Biz artık 4 kişilik bir aileyiz' notunu düşmüştü. İkinci kez annelik sevinci yaşayan Berfu Yenenler ise; ' Mete Yenenler 25.03.2021-13.12' mesajını paylaşmıştı.

Mete bebeğin babasına benzerliği sosyal medyada günlerce konuşulurken, Berfu Yenenler son paylaşımıyla ağızları açık bıraktı.

Henüz bir hafta önce ikinci kez anne olan Yenenler, kısa sürede eski haline geri döndü. Geçen hafta doğum yapan Berfu Yenenler'in doğum kilolarından hızla kurtulduğunu görenler gözlerine inanamadı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hakan Kosif’in eşi Evelize Kosif Brezilyalılar için turlar düzenleyecek