Berfu Yenenler ve Eser Yenenler'in ortak noktası... Canını sıkıyormuş!

İkinci kez anne-baba olmak için heyecanla bekleyen Berfu ve Eser Yenenler çifti, sosyal medyadan sık sık eğlenceli anlarını paylaşıyorlar. Berfu Yenenler, büyüyen göbeğinin üzerine kase koyarak bisküvi yediği anları paylaştı. Eser Yenenler'in de eşine eşlik etmesi dikkat çekti.

26 Şubat 2021, Cuma 10:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oyuncu Eser Yenenler (36) ile Berfu Yıldız (26), 2019 yılında evlenmiş ve ilk çocukları Kuzey'i de aynı sene ekim ayında kucaklarına almıştı.

Geçtiğimiz aylarda ikinci kez anne olacağını duyuran ve oğluna 'Mete' ismini vereceğini söyleyen Berfu Yenenler, hamileliğinde 35. haftaya girdi. Oğulları Mete'yi kucaklarına almak için gün sayan Yenenler çifti, eğlenceli paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Gün geçtikçe büyüyen göbeklerinin üzerine kase koyan ikili, birlikte bisküvi yedikleri anları sosyal medya hesaplarından yayınladı. Eşinin kilo almasına göndermede bulunan Berfu Yenenler, esprili paylaşımına, "Ortak noktalarımız canını sıkıyormuş!" notunu düştü. 26 yaşındaki Yenenler'in gönderisi 86 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum aldı.

26 yaşındaki Berfu Yenenler, geçtiğimiz günlerde de eşi ile ayna karşısında verdiği pozu sosyal medya hesabından paylaşmış ve "Sonunda eşitlendik" notunu düşmüştü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Lady Gaga, çalınan iki köpeğini getirene 500 bin dolar verecek