Bergüzar Korel bebeğini emzirdiği anları takipçileriyle paylaştı

Sanat dünyasının örnek ikilisi arasında yer alan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, geçen haftalarda bebek sevinci yaşamıştı. Geçtiğimiz günlerde ise Bergüzar Korel doğum öncesi çektiği 11 saatlik sancıyı takipçileriyle paylaşmıştı. Bergüzar Korel şimdi ise bebeğini emzirdiği anları takipçilerinin beğenisine sundu.

22 Kasım 2021, Pazartesi 14:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2009 yılında dünyaevine giren Halit Ergenç ve Bergüzar Korel çifti, 3 Kasım'da 3. bebeklerini kucağına aldı.

İki erkek çocuğunun ardından Leyla adını verdiği bir kızı olan Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından paylaşım yapmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde saatler süren normal doğum sürecinin fotoğraflarını paylaşan Bergüzar Korel, kızı ile ilk pozunu paylaştı.

Instagram sayfasında 2 milyon takipçisi bulunan Bergüzar Korel, kızını emzirdiği esnada çektirdiği fotoğrafı "Uzunca bir süre süt kokacak buralar" notunu yazdı. Oyuncunun paylaşımına takipçileri beğeni yağdırdı.

Geçtiğimiz günlerde doğum öncesi hastanede çekilen fotoğraflarını paylaşan oyuncu Bergüzar Korel yaşadıklarını şu cümlelerle anlattı:


"Dünyaya geliş hikâyesi ilk günden son ana kadar nev-i şahsına münhasır oldu Leyla’nın... Evden çıkarken gümbür gümbür gelen sancılara rağmen 'Sabah 10:00’da ancak doğururum ben bu kızı' dedim hastanenin kapısından içeri girerken.


Doktorum 40. haftanın sonlarına doğru 'Bu kızın gelmemesinin var bir sebebi kordonu kısa olabilir' demişti.


Saatler geçmesine ve vücudum bebeğin gelmesi için tüm hazırlıklarını tamamlamasına rağmen kızımız hala gelmiyordu.


Hastanede geçirilen sancılı 11 saatten sonra tam da dediğim gibi sabah 10:00'da aynen hocanın söylediği şekilde kucağıma bile almama engel olan ve boynuna yerleşen kısacık kordonuyla dünyaya geldi Leyla.


Saatlerce her şey hazır olmasına rağmen dünyaya gelememesinin sebebi bir de kısa kordonun yanı sıra oksiput posterior gelişmiş (Bebeğin kafasının ters durması) meğer. Yani göğe bakarak geldi güzel kızımız.


Her doğum diğerinden farklı her bebek bambaşka. Bu süreçte hiçbir sabit fikir olmasın kafanızda.


Hekiminizi seçerken de deneyimli, tecrübeli, şefkatli, mahremiyete önem veren ve tabii ki en başta bebek ve sizin sağlığınızı her şeyden üstün tutan biri olduğuna emin olun.


Ben çok şanslıydım mükemmel iki insan ve hekim ile beraberdim bu süreçte. Canım hocalarım insanlıkları, mahremiyete verdikleri önem, tecrübeleri ile iki evladımda da yoldaş oldular bana. Sağ olun var olun.”


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kanser tedavisi gören Canan Ergüder bomba diziye transfer oldu!