Bergüzar Korel doğumdan üç gün önceki halini paylaştı

Magazin dünyasının sevilen ikilisi Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti geçtiğimiz hafta üçüncü bebeklerini kucağını almış ve Bergüzar Korel doğam sonrası bebeğiyle ilk karesini paylaşmıştı. Bergüzar Korel, şimdi ise doğumdan üç gün önce çekilen vücudun şiş olduğu bir karesini sevenleriyle paylaştı.

25 Kasım 2021, Perşembe 17:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2009 senesinde görkemli bir törenle hayatlarını birleştiren Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti, 3 Kasım'da üçüncü çocuklarına kavuşmanın heyecanını yaşadı.

İki erkek çocuğunun ardından Leyla ismini verdiği bir kızı olan Bergüzar Korel, Instagram sayfasından mutlu karelerini paylaşmaya devam ediyor.

Bergüzar Korel, son olarak geçtiğimiz günlerler dünyaya getirdiği bebeği Leyla’yı emzirdiği anları takipçileriyle paylaşmıştı.

Bergüzar Korel, şimdi ise doğum 3 gün önce çekilen ve vücudunun şiş olduğu bir fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sundu.

Bergüzar Korel, yaptığı paylaşımına ise şu notu düştü, “31 Ekim. Doğumdan üç gün önce bir fotoğrafımız olsun derken ne kadar şiş olduğuma bir kez daha hayretler edip, çaresizce kabullendiğim andır bu.

Anlamadığım, o geçmeyen son günler nasıl şu an ışık hızıyla geçip üç hafta oldu bile..”

Geçtiğimiz günlerde doğum öncesi hastanede çekilen fotoğraflarını paylaşan oyuncu Bergüzar Korel yaşadıklarını şu cümlelerle anlattı:

"Dünyaya geliş hikâyesi ilk günden son ana kadar nev-i şahsına münhasır oldu Leyla’nın... Evden çıkarken gümbür gümbür gelen sancılara rağmen 'Sabah 10:00’da ancak doğururum ben bu kızı' dedim hastanenin kapısından içeri girerken. Doktorum 40. haftanın sonlarına doğru 'Bu kızın gelmemesinin var bir sebebi kordonu kısa olabilir' demişti.


Saatler geçmesine ve vücudum bebeğin gelmesi için tüm hazırlıklarını tamamlamasına rağmen kızımız hala gelmiyordu.

Hastanede geçirilen sancılı 11 saatten sonra tam da dediğim gibi sabah 10:00'da aynen hocanın söylediği şekilde kucağıma bile almama engel olan ve boynuna yerleşen kısacık kordonuyla dünyaya geldi Leyla. Saatlerce her şey hazır olmasına rağmen dünyaya gelememesinin sebebi bir de kısa kordonun yanı sıra oksiput posterior gelişmiş (Bebeğin kafasının ters durması) meğer. Yani göğe bakarak geldi güzel kızımız.

Her doğum diğerinden farklı her bebek bambaşka. Bu süreçte hiçbir sabit fikir olmasın kafanızda.

Hekiminizi seçerken de deneyimli, tecrübeli, şefkatli, mahremiyete önem veren ve tabii ki en başta bebek ve sizin sağlığınızı her şeyden üstün tutan biri olduğuna emin olun.

Ben çok şanslıydım mükemmel iki insan ve hekim ile beraberdim bu süreçte. Canım hocalarım insanlıkları, mahremiyete verdikleri önem, tecrübeleri ile iki evladımda da yoldaş oldular bana. Sağ olun var olun.”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cengiz Kurtoğlu ve Orhan Gencebay cephesinden açıklama geldi