Bergüzar Korel havale mi geçirdi?

Oyuncu Bergüzar Korel'in ablası Zeynep'in Amerika'da evlere temizliğe gittiği ortaya çıkmış, 2. Sayfa programına yaptığı açıklamalar çok konuşulmuştu. Savaş Özbey, Bergüzar Korel cephesinde yaşananları bugünkü köşesine taşıdı...

22 Ekim 2019, Salı 09:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

“Amerika’da evlere temizliğe giden abla” skandalının ünlü oyuncuyu çok sarstığı ve yeni albüm çalışmasını askıya aldığı haberleri geliyor."


"Sen istediğin kadar gözlerden ırak; patırtısız gürültüsüz yaşamaya çalış...İstediğin kadar özel hayatını basından uzak tut, medyayla hem kibar hem de mesafeli bir ilişkili kurmaya gayret et..."

'Köşe-bucak satrançta, kendilerini bir anda şah mat pozisyonunda buldular'

'Köşe-bucak satrançta, kendilerini bir anda şah mat pozisyonunda buldular'

"Sakınılan göze çöp batıyor bazen.Bergüzar Korel-Halit Ergenç çiftinin başına gelen tam da bu. Magazinle yıllardır oynadıkları köşe-bucak satrançta, kendilerini bir anda şah mat pozisyonunda buldular."


"Üstelik Bergüzar Korel en savunmasız halinde, yani hamileyken. Önce ablasının ABD’de evlere temizliğe gittiği haberi düştü gündeme. Bergüzar Korel’in ablasına yardım etmediği haberleri... Sonra Cengiz Semercioğlu, ablasının Amerika’da başka bir kadınla evli olduğu iddiasını ortaya koydu."

'Yapılan yardım kesilince Amerika’dan malum açıklamalar gelmiş'

'Yapılan yardım kesilince Amerika’dan malum açıklamalar gelmiş'

"Bergüzar Korel-Halit Ergenç çifti...Bir hastane çıkışında, bir sağlık kontrolü sonrası yakalandı basın mensuplarına.“Ailemiz herkesin tercihlerine saygılıdır” dışında bir şey çıkamadı ağızlarından..".


"Söylentiler o ki Bergüzar Korel aslında kardeşine yardımcı oluyormuş. Fakat kardeşinin hayat arkadaşı bütün paraya el koyuyormuş. Yapılan yardım kesilince Amerika’dan malum açıklamalar gelmiş."

'Halit Ergenç hamile eşini ve ailesini korumak için çırpınıyormuş'

'Halit Ergenç hamile eşini ve ailesini korumak için çırpınıyormuş'

"Bergüzar Korel’in hassas bir bünyesi varmış ve böyle sarsıcı durumlarda havale geçiriyormuş. Halit Ergenç hamile eşini ve ailesini korumak için çırpınıyormuş. Koruma tedbiri kararı bu yüzden çıkarılmış."


"Eğer doğruysa... Asla kurgulamak istemeyeceğin bir kabus gibi.Bergüzar Korel’in üzerinde çalıştığı ikinci albüm projesi de yarım kalmış."

'Albümün yeni yılda raflarda olması bekleniyor'

'Albümün yeni yılda raflarda olması bekleniyor'

"Bergüzer Korel, ilk albümünü Aykut Gürel ile yapmıştı. Hasbelkader ilk dinleyip yazmıştım.Aykut Gürel’i aradım. Diğer söylentilere yorum alamadım ama Bergüzar Korel’in ikinci albümü için yine birlikte çalıştıklarını doğruladı. Şimdilik teyit edilebilen tek bilgi şu: Yaşanan bu nahoş duruma rağmen albümün “yeni yılda raflarda olması” bekleniyor."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cemre Kemer yine isyan etti!