Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çiftinin mutlu günü

Magazin dünyasının örnek çiftleri arasında yer alan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti uzun süredir yeni dünyaya gelecek olan bebeklerini bekliyor. Şimdi ise Bergüzar Korel ve Halit Ergenç cephesinden müjdeli haber geldi.

03 Kasım 2021, Çarşamba 15:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ali ve Han'dan sonra üçüncü bebekleri için gün sayan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çiftinden mutlu haber geldi. Çiftin 3. bebekleri bugün dünyaya geldi. Ü

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç kızlarına Leyla adını verdi.

Maslak'taki özel bir hastanede gerçekleşen doğum sonrasında anne Bergüzar Korel ve kızı Leyla'nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Doğum sırasında eşi Bergüzar Korel'i yalnız bırakmayan Halit Ergenç'e oğulları Ali ve Han'da eşlik etti.

Bergüzar Korel verdiği bir röportajda şu ifadeleri kullanmıştı, “Dünya olarak öyle zor bir süreç yaşadık ki, artık her şeye şükreder hale geldik. Allah nasip etti.

Bebek haberi hiç beklemediğimiz bir anda, sürpriz bir şekilde geldi. Bundan sonra bize laf söylemek düşmez. Allah da onun gücünü verecek herhalde diyorum” diye konuşmuştu.

Yaz ayında eşi Halit Ergenç ile uzun süre tatil yapan Bergüzar Korel, takipçileriyle sık sık hamile olduğu dönemdeki pozlarını paylaşıyordu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İkinci kez anne olan Bengü: Zeynep kardeşini öptü, kokladı