Bergüzar Korel'i hayranları ağlattı

Yeni yaşını kutlayan oyuncu Bergüzar Korel'i hayranlarının anlamlı hediyesi duygusal anlar yaşattı. Korel yaptığı açıklamada, "Yine mutluluk gözyaşlarıyla girdiğim bir doğum günü yaşıyorum" dedi.

28 Ağustos 2019, Çarşamba 09:41 Son Güncelleme:
A A

37 yaşına giren oyuncu Bergüzar Korel'e hayranları çok anlamlı bir hediye verdi. 

Dünyadaki hayranları topladıkları bağışlarla Kamboçya'da Muson yağmurları sonucu evini kaybetmiş bir aileyi sevindirdi.

Daha önceki yıllarda da 2000 tane fidanlıktan hatıra ormanı oluşturan, Afrika'da bir köye suyu kuyusu yaptıran Bergüzar Korel'in hayran sayfasının üyeleri bu kez de Kamboçya'da bir ev yaptırdı.

Bu sürpriz karşısında duygulanan ünlü oyuncu sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı:

''Yine mutluluk gözyaşlarıyla girdiğim bir doğum günü yaşatıyorsunuz bana... Yeryüzündeki tüm sözcükler anlamını yitiriyor yaptığınız güzelliklerle... Ne mutlu bana ki dünyayı güzelleştirmek için kalbini, varını-yoğunu ortaya koyan bir ailem var."

Bergüzar Korel için kurulan hayran sayfasının üyeleri tarafından yapılan paylaşım da şöyle:

''Adını dünyaya kazımaya devam edeceğiz.

Burası Kamboçya'da bir köy.

İki yıl önce köydeki evler şiddetli muson yağmurlarıyla yıkılmaya başlamış. Sokakta kalan insanları okulda misafir ettikten sonra onlar için yeni evler yapmaya başlamışlar. Şu ana kadar 20'den fazla ev yapılmış. Bizler de Bergüzar Hanım'ın doğum gününde yine onun adına yakışır bir etkinlik yaptık. Artık Kamboçya'da bir eviniz var Bergüzar Hanım. Üstelik çok güzel bir aileye çatı olmuş.

Bu güzel insanlar artık uyurken evleri sallanmayacak. Üzerlerine yağmurlar yağmayacak. Dünyadaki fanlarının sana olan sevgisi onları ev sahibi yaptı. O kadar özel, o kadar güzel bir yeriniz var ki kalbimiz de, ayağınıza taş, gözünüze yaş değmesin. Doğum gününüz kutlu olsun. Eşiniz ve evlatlarınızla birlikte sağlıklı, mutlu çok çok güzel yıllarınız olsun. Sizi çok ama çok seviyoruz. İyi ki doğdunuz.

Bu güzel etkinlikle bizleri yalnız bırakmayan, dünyanın dört bir yanından bu rengarenk köye el uzatan herkese, en önemlisi de bize bu imkanı sağlayan herkese çok teşekkür ediyoruz.''

Bu arada 3 aylık hamile olan Bergüzar Korel, Kanal D'deki '2. Sayfa' programına konuştu.

Doğum anına kadar bebeğinin cinsiyetini öğrenmeyecekleri iddialarının gerçeği yansıtmadığını belirten Korel ''Güzel bir duygu daha yolun çok başındayız. İnşallah güzel ve sağlıklı geçer, tüm anneler gibi benim de dileğim bu.

Bir oğlumuz var bir de kız çocuğu duygusunu tatsam ne güzel olur. Cinsiyeti öğrenmeme gibi bir şey yok her kadın gibi bende ilk zamanlarımı geçiriyorum ayrıcalıklı bir durum yok'' şeklinde konuştu.

'TÜRKİYEDE DOĞUM YAPACAĞIM'

'TÜRKİYEDE DOĞUM YAPACAĞIM'

Dokuz yıl aradan sonra tekrar anne olacağı için kaygılandığını ancak sürecin sağlıklı geçtiğini de sözlerine ekleyen oyuncu ardından şöyle devam etti :

''Her normal aile gibi biz de bebeğimizin olacağını öğrenince çok mutlu olduk, çok istiyorduk yıllardır tek dileğim araya giren dokuz yıl sonra insan biraz kaygılanıyor tek dileğim sağlıklı olması. Burada Türkiye'de doğum yapmak istiyorum. Ali'den saklamadık ama sağlığının ve her şeyin iyi gittiğini öğrendikten sonra onunla da paylaştık onun psikolojisi için.''

'UZUN SÜRE EKRANDA YOKUM'

'UZUN SÜRE EKRANDA YOKUM'

Korel ayrıca hamileliği el verdiğince tiyatro sahnesinde olacağını da belirtip ''Bu yıl zaten dizi yapmayacaktım sanırım uzun bir süre dizi yapmam ama bu süreçte tiyatroya devam edebildiğim kadar devem edeceğim'' ifadesini kullandı.

Sıradaki haber yükleniyor...