Berk Atan, Selin Yağcıoğlu'na tektaş aldı

Oyuncu Berk Atan, kısa süre önce aşk yaşamaya başladığı sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu'na tektaş yüzük aldı. Yağcıoğlu'nun yüzüğü, paylaştığı fotoğraflarda dikkat çekti.

25 Temmuz 2021, Pazar 13:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu bir süredir Çeşme'de tatil yapıyor. Sevgililer geçtiğimiz akşam arkadaşlarıyla eğlencedeydi. Instagram'da paylaşılan fotoğraflarda Yağcıoğlu’nun tektaşı dikkat çekti.


Berk Atan'ın ilişkileri henüz çok yeni olmasına rağmen Selin Yağcıoğlu'na evlenme teklif ettiği ve "evet" yanıtını aldığı konuşuluyor.

31 yaşındaki Yağcıoğlu, 2018 yılında Gökhan Balarısı'yla nikâh masasına oturmuş, bu evlilikten bir kızı olmuş ve geçen yıl da boşanmıştı.


'ÇOK GÜZELSİN BE İNSAFSIZ!'

'ÇOK GÜZELSİN BE İNSAFSIZ!'

Öte yandan çift, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından yayımladıkları mesajlarla aşklarını ilan etmişti. 29 yaşındaki Atan, Selin Yağcıoğlu'na "Çok güzelsin be insafsız!" yorumunu yaparken, Yağcıoğlu da kalp emojisiyle cevap vermişti.


Ardından Çeşme'de objektiflere yansıyan çiftten yeni fotoğraf gelmişti. Atan, sevgilisi ile birlikte verdiği pozu Instagram'dan paylaşmıştı.


Ünlü oyuncu, gönderisini, "Benim canım..." notuyla yayınlamıştı. Bir hayli neşeli oldukları görülen çifte, takipçilerinden çok sayıda "Mutluluklar" mesajları yağmıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kim der 52 yaşında! Bikinili karesiyle dikkat çekti