Berk Atan, Selin Yağcıoğlu'nu öpücüklere boğdu

Berk Atan geçen haftalarda ayrıldığı Selin Yağcıoğlu ile barıştı. İkili aşklarına kaldıkları yerden devam ediyor. Sevgilisinin doğum günü için sürpriz parti düzenleyen Berk Atan, Selin Yağcıoğlu'nu öpücüklere boğdu.

15 Kasım 2021, Pazartesi 14:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Berk Atan, geçtiğimiz haftalarda yollarını ayırdığı sosyal medya fenomeni sevgilisi Selin Yağcıoğlu ile barışmıştı. Yakışıklı oyuncu, önceki akşam sosyal medya fenomeni sevgilisi için doğum günü partisi düzenledi. Arkadaşların katıldığı gecede çift, bir ara aşka geldi.

ÖPÜCÜK YAĞMURU

ÖPÜCÜK YAĞMURU

Atan, Selin Yağcıoğlu, pastayı üfleyeceği sırada sevgilisini öpücük yağmuruna tuttu. O anlar sosyal medyanın da gündemi oldu. Çift, kısa sürede hayranları tarafından mesaj yağmuruna tutuldu.

Öte yandan yaz aylarında aşk yaşamaya başlayan oyuncu Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu, geçtiğimiz eylül ayında yaptıkları ortak açıklama ile ayrıldıklarını duyurmuştu. İkili ayrılığa dayanamamıştı.

'ÇOK SEVİYORUM'

'ÇOK SEVİYORUM'

30 yaşındaki oyuncu, barışma haberini Selin Yağcıoğlu ile romantik bir pozunu Instagram hesabından paylaşarak duyurmuştu. Berk Atan, fotoğrafa "Çok seviyorum" notunu düşmüştü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bennu Yıldırımlar: Kızım Ada müzisyen olsun istedik, oyuncu oldu